Jane Fonda sa podelila o netradičný pohľad na randenie

152

Jane Fonda, ikonická herečka, sa na internete podelila o príspevok, ktorý rozprúdil internetovú diskusiu. V podcaste s Heather McMahan sa 85-ročná hollywoodska hviezda podelila o pravidlo randenia, ktoré zaskočilo mnohých. Dnes vám ho prezradíme a priblížime vám aj jej netradičný pohľad vzťahy a lásku.

005e89573ea05675b0909204e1.jpg
Zdroj: janefonda/Instagram

Počas rozhovoru prezradila, že ak by mala mať dnes milenca, musel by mať 20 rokov. Prečo? Bez problémov priznala, že sa jej nepáči zostarnutá koža. Zatiaľ čo moderátorka a zvyšok tímu vybuchli smiechom, Jane zostala seriózna. Aj preto sa rozhovor okamžite stal virálnym a vyvolal intenzívne diskusie.

Niektorí chválili jej odvahu, iní ocenili jej humor. Jane sa nikdy nebránila vyjadriť nepopulárny názor a komentovať svoj osobný život. V roku 2018 napríklad vyhlásila, že s randením skončila a to isté zdôraznila aj v roku 2021.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Jane Fonda (@janefonda)

Herečka sa netají, že netúži po romantickom vzťahu. Okrem toho spochybňuje spoločenské normy, pokiaľ ide o vzťahy a starnutie. V jednom z rozhovorov uviedla, že vo veku 84 rokov sa cítila mladšia, ako keď mala 20. Myslí si, že je za tým jej snaha zostať navždy mladou.

A čo si predstavuje pod pojmom mladosť? Stav ľahkosti a žiadne zaťaženie. Zdôraznila, že je dôležité žiť v prítomnosti a zmieriť sa s tým, že život je neistý a nepredvídateľný. Okrem toho dodala, že práve starnutie jej pomohlo uvedomiť si, či je skutočne dôležité.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Jane Fonda (@janefonda)

Možno práve to bol dôvod, prečo sa v roku 2018 po troch manželstvách rozhodla ukončiť svoj romantický život. Po všetkých jej vzťahoch sa stal jej osobný život predmetom záujmu verejnosti. Práve jej otvorenosť vo vzťahových otázkach dnes inšpiruje ľudí v diskusiách o spoločenských normách. Jane Fonda robí veci po svojom a ukazuje nám, ako byť verný samému sebe. Preto sa ňou inšpirujte vy a spravte zo seba najdôležitejšiu osobu vášho života.

Zdroj

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.