Majú niekde dezinfekciu na predaj? Značky ako Dettol alebo Sanytol už nie sú skladom – Stavte na zahraničie !

3091

Dezinfekcia na ruky je v slovenských obchodoch beznádejne vypredaná. Skladom ju nemajú ani tie najväčšie internetové obchody u nás. Značky ako Dettol alebo Sanytol ľudia vykúpili hneď ako sa dozvedeli o hroziacom nebezpečenstve kvôli koronavírusu. Stále však existujú možnosti ako dbať na správnu hygienu rúk a vašej domácnosti len si to žiada trochu kreativity alebo odhodlania. Zoznam odporúčaných obchodov, ktoré ponúkajú dezinfekciu na predaj sa budeme snažiť pravidelne aktualizovať, prepáčte ak daný výrobok už nie je na predaj kedže ide o veľmi dynamicky sa vypredávajúci tovar.

Aktualizácia: Overený zľavový portál ZľavaDňa začal predávať antibakteriálny gél !

Gél značky Purity zabíjá až 99,9% bakterií . Je založený na báze alkoholu, čo znamená, že efektívne dezinifkuje. Podľa vedeckých štúdií je na efektívnu dezinfekciu potrebné 60-70% alkohol, čo tento výrobok splňa. Dodanie je podľa portálu do 3 až 10 pracovných dní. Gél je vhodný na bežné nosenie napríklad v kabelke alebo vrecku.

antibakterialny gél purity

Balíček : Rúška + Antibakteriálny gél s doručením do 24h

Na predaj najnovšie pribudlo aj balenie v ktorom nájdete 100ml antibakteriálnej dezinfekcie na ruky a ručne vyrábané bavlnené rúško. Rúško je dvojvrstvové a vyrobené zo 100% bavlny. Predajca sľubuje dopravu do 24 hodín, ktorá je zahrnutá v cene produktu.

Rúška + Antibakteriálny gél s doručením do 24h

Dezinfekčná voda na ruky s odoslaním do 2 dní

Lacnejšia varianta bez rúška . Ide o klasickú dezinfekciu s obsahom alkoholu . Môžete si vybrať aj dezinfekčný sprej. Predajca dáva možnosť doručiť už do dvoch dní. V cene nie je zahrnuté poštovné 3 EUR.

Keď nemôžte kúpiť dezinfekciu na ruky stále si ju môžete vyrobiť!

Ako si vyrobiť dezinfekciu na ruky doma sme už písali. Postup je naozaj jednoduchý a suroviny viete zohnať jednoduchšie. Postačí vám gél z Aloe vera a alkohol. Tieto dve suroviny stačí ako zamiešate v správnom pomere a máte tak vlastný dezinfekčný prostriedok na ruky.

 

 

Dezinfekciu majú stále na predaj v zahraničí

Veľké medzinárodné internetové obchody sú na tom omnoho lepšie ako tie slovenské. A to vďaka veľkým skladom a rovnako majú neporovnateľne viac zamestnancov. Preto napríklad na nemeckom Amazone v českom jazyku dokážete kúpiť aj také značky ako je antibakteriálny gél Dettol alebo čistič Sanytol.

Objednávať zo zahraničia sa naozaj nemusíte báť. Ide o medzinárodný obchod u ktorého môžete mať narozdiel od predajcu vo facebookovej skupine alebo Bazoši istotu, že vám tovar aj odošle. Na predaj majú v Amazone napríklad tieto produkty (platí pre čas písania, rovnako aj vo veľkých obchodoch pociťujú nápor kvôli pandémií)

Antibakteriálny gél na ruky

antibakteriálny gél

Fľaštička dezinfekcie na ruky so 75% alkoholom

dezinfekcia

Dezinfekcia Dettol

Dezinfekcia Dettol

Dettol Multi čistič

dettol multičistič

Antibakteriálne utierky na ruky so 75% alkoholom

 

Ponuka sa môže v čase meniť. Aktuálne dostupné dezinfekcie nájdete po kliknutí na tento odkaz.

Dezinfekcie z AliExpressu

Ak ste v nakupovaní na internete viac zbehlí, môžete využiť aj ponuku Aliexpressu. Tento globálny čínsky predajca ponúka o niečo lepšie ceny a kedže jeho domovom je práve Čína môžete v ňom nájsť aj o niečo lepšiu ponuku ako na nemeckom Amazone. Nevýhodou môže byť neskorší čas dodania a stránka v angličtine.

Dezinfekcia povrchov

Keď ide o povrchovú dezinfekciu tak tej je dostatok aj v našich lokálnych obchodoch. Odporúčame staviť na overené značky ako Savo.

 

 

 

 

Zaujimavý Svet
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre