Kto je Hasbulla: Príbeh o malom mužovi, ktorý si získal srdcia ľudí po celom svete

2367

Hasbulla, malý muž, ktorý sa stal v posledných rokoch internetovou senzáciou a tvárou mnohých mémov. Mnohí už vďaka tomuto opisu viete, o koho ide. Nájdu sa však aj ľudia, ktorí o ňom dodnes nepočuli. Preto sme sa rozhodli priniesť vám príbeh tejto internetovej hviezdy, o ktorej sa oplatí vedieť.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Hasbulla Magomedov (@hasbulla.hushetskiy)

Hasbulla Magomedov vystupuje pod prezývkou Hasbik. Narodil sa 7. júla 2002, hoci vzhľadom pripomína mladšieho človeka. Vyniká totiž trpasličím vzrastom, pričom meria 102 centimetrov. Do povedomia ľudí vošiel v roku 2021 prostredníctvom videa na TikToku, ktoré sa okamžite stalo virálnym. Odvtedy sa spojil už s niekoľkými slávnymi menami zo sveta bojových umení, ale aj s inými celebritami.

A čo na ňom majú ľudia radi? Jeho jedinečnú osobnosť. Napriek svojmu malému vzrastu robí na sociálnych sieťach veľký rozruch, a to najmä v oblasti zábavy. Je dôkazom toho, že na veľkosti nezáleží, keď ide o to, aby si človek spravil meno a obraz v očiach ostatných.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Hasbulla Magomedov (@hasbulla.hushetskiy)

Vyrastal v skromných pomeroch, jeho otec pracoval ako inštalatér. Hasbulla vyznáva islam a patrí k etniku Dargin. Je pyšný na svoje korene a do veľkej miery ovplyvňujú jeho identitu. Pokiaľ ide o štúdium, uviedol, že školu vnímal ako väzenie. Aj jeho tlmočník uviedol, že Hasbulla vynaložil veľké úsilie, aby sa mu podarilo odtiaľ ujsť. Pomáhal mu pri tom jeden z jeho priateľov. Len vďaka nemu sa mu podarilo prejsť neuveriteľných 200 kilometrov a dostať sa tak na slobodu.

Okamžite začal tvoriť videá, čo v jeho živote predstavuje obrovský zlom. Viedol totiž k sláve a uznaniu, ktorým sa teší dodnes. Vďaka prechodu z obmedzujúceho do tvorivého prostredia mu umožnil ukázať svetu svoje skutočné ja a nadviazať kontakt s ľuďmi po celom svete.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Hasbulla Magomedov (@hasbulla.hushetskiy)

V novembri 2020 sa jeho fanúšikovská základňa rozrástla na osem a pol milióna sledovateľov. Ľudí si získal svojimi vtipnými videami, kde si uťahoval z MMA bojovníkov. Napriek tomu, že pre svoju výšku nepochybne čelí množstvo problémov, vyžaruje z neho šarm a sebavedomie. Dokázal prijať sám seba a zaujať tým ľudí po celom svete.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Hasbulla Magomedov (@hasbulla.hushetskiy)

Je však dôležité podotknúť, že nedostatok rastového hormónu, je stav, nie ochorenie. Vyvoláva dojem, že je omnoho mladší, preto si veľa ľudí myslí, že je malý chlapec. V skutočnosti však tento rok oslávi 22. narodeniny. Nielen jeho však postihol. Ďalšou známou osobnosťou je Lionel Messi, ktorému ho diagnostikovali vo veku 11 rokov. Messi však dostával injekcie ľudského rastového hormónu. Hasbulla však nič podobné nepodstúpil, preto dnes meria niečo cez jeden meter a váži približne 16 kilogramov.

Veríme, že sme odpovedali na otázku, kto je Hasbulla. Je vždy zaujímavé dozvedať sa o ľuďoch s nezvyčajným osudom. O to zaujímavejšie, keď je neľahký, no dokážu sa s nim popasovať ako Hasbulla Magomedov. Patríte aj vy k jeho fanúšikom?

Zdroj

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.