Neobyčajný príbeh 23-ročnej matky 11 detí, ktorá túži po ďalších potomkoch

901

Mnohí z vás vedia, aké je to mať dieťa. Predstavte si však, že všetko, čo dnes prežívate, by ste vynásobili číslom 11. Taký je osud 23-ročnej Christiny Ozturk, ktorá má 11 detí. Hoci je to nepochybne náročná cesta, priznala, že nikdy nebola šťastnejšia a plánuje ešte o čosi väčšiu rodinu.

Prvé dieťa, dcérka Victoria, sa Christine narodila, keď mala len 17 rokov. Bola slobodnou matkou, čo však v jej prípade nehralo dôležitú rolu. Život sa jej zmenil, keď na dovolenke stretla svojho terajšieho manžela. Uviedla, že sa do nej zamiloval na prvý pohľad a požiadal ju o ruku a veľa detí.

Väčšina jej detí sa narodila v rovnakom čase a sú rovnako staré. Keďže však nie je možné mať toľko detí naraz, zamilovaná dvojica sa rozhodla pre náhradné materstvo. Hoci všetky deti sama neporodila, je ich biologickou matkou. Zaujímavé je, že pár síce neplánuje presné množstvo detí, no želá si ich mať ešte desiatky.

Jej 56-ročný partner je milionár, ale aj skvelý otec, ktorý sa stará o zabezpečenie celej rodiny. Rodina si zaobstarala niekoľko opatrovateliek a asistentov, aby toho na nich nebolo veľa. Fungovaniu domácnosti prospieva aj fakt, že si s manželom rozdelila povinnosti. On sa stará o prácu a ona o deti. Pravidelne chodia na rodinné prechádzky, hrajú hry a pozerajú filmy. Víkendy si vyhradili ako výlučne rodinný čas a každý deň sa spolu snažia raňajkovať, obedovať aj večerať.

Ak by ste mali podmienky ako Christina a jej manžel, chceli by ste rovnako veľkú rodinu aj vy?

Zdroj

Ivana Božiková
Zdravím, volám sa Ivana a študujem filológiu v Banskej Bystrici. Rada čítam, píšem, zisťujem a vymýšľam, cestujem, spoznávam, smejem sa a nepohrdnem ani dobrým jedlom. Teší ma!
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre