Srdcervúci darček: Vnučka mu darovala starkému medvedíka s hlasom jeho zosnulej manželky

112

Sviatky sú často obdobím lásky, radosti a milých prekvapení. Niečo podobné si pripravila aj Sydney Falb pre svojho starého otca. Dala mu sentimentálny a dojímavý darček, ktorým sa postarala o nezabudnuteľný okamih. Nielenže tento dar vystihol ducha Vianoc, ale si ním uctila aj dlhoročnú lásku, ktorá napriek všetkému pretrváva až dodnes.

d175a3550285827bd069c45fa0.jpg
Zdroj: sydfalb/TikTok

Ide o plyšového medvedíka, ktorý však nebol len taký obyčajný. Obsahoval totiž hlasový odkaz. Boli na ňom láskyplné slová jej starej mamy, ktorá pred rokom prišla o život. Išlo o slová, ktoré adresovala svojej vnučke v deň jej narodenín: „Prajem ti pekný deň, miláčik. Ľúbim ťa.“

Na videu je zachytený moment, kde si jej starý otec rozbaľuje medvedíka a púšťa hlasovú správu. Hneď ako započuje slová svojej zosnulej manželky, ovládnu ho emócie. Zaplaví ho vlna prekvapenia, radosti a spomienok na ich spoločnú lásku, trvajúcu ako šesťdesiat rokov.

ad5c6e5690bfdc935880ea15c8.jpg
Zdroj: sydfalb/TikTok

Strávili spolu celých 68 rokov plných lásky, smiechu a vzácnych okamihov. Majú spolu niekoľko detí, vďaka ktorým majú aj vnúčatá a pravnúčatá. Je zrejmé, že zosnulú manželku ľúbi nielen on, ale celá jeho rodina.

682af25753906acf433d01f4ef.jpg
Zdroj: sydfalb/TikTok

Darček Sydney presahuje obyčajné prekvapenia. Ide o prostriedok, ktorým si uctila lásku jej starých rodičov. Zachytený hlas, najmä ten, z ktorého vyžaruje láska a teplo, dodáva spomienke nádych intimity. Stáva sa zdrojom útechy, ktorý umožňuje starému otcovi opäť nachvíľu pocítiť prítomnosť svojej manželky.

Zdroj

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.