Škandál v súťaži krásy: Miss Japonsko sa vzdala titulu kvôli afére so ženatým mužom

387

Karolina Shiino, 26-ročná modelka, nedávno získala prestížny titul Miss Japonsko. Nasledoval však škandál, po ktorom sa veľmi nečakane titulu vzdala. Čo za tým stálo a ako na to reagovala spoločnosť sa dozviete v dnešnom článku.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Karolina Shiino/ 椎野カロリーナ🦋 (@karolina0824)

Podľa časopisu Shukan Bunshun mala modelka pomer. Zaplietla sa do milostného vzťahu so ženatým lekárom a influencerom. On sám sa však k prípadu doposiaľ nevyjadril a zdržiava sa akýchkoľvek vyhlásení.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Karolina Shiino/ 椎野カロリーナ🦋 (@karolina0824)

Organizátori Miss Japonsko však okamžite na vzniknutú situáciu reagovali. Vyjadrili sa, že Karolina Shiino o záväzkoch muža nevedela. Krátko nato však modelka uviedla presný opak. Priznala, že vedela o manželstve a rodine svojho milenca. Krátko potom sa titulu vzdala a všetkým sa za vzniknuté problémy verejne ospravedlnila. Titul Miss Japonsko dnes tak nemá držiteľku a do konca roka zostane neobsadený.

Zdroj

Ivana Božiková
Zdravím, volám sa Ivana a študujem filológiu v Banskej Bystrici. Rada čítam, píšem, zisťujem a vymýšľam, cestujem, spoznávam, smejem sa a nepohrdnem ani dobrým jedlom. Teší ma!
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre