Modelka pripomína bábiku Barbie: Pozrite sa, ako vyzerá žena, ktorá pobláznila módny priemysel!

428

Výrazné črty austrálsko-sudánskej modelky Nyadak Thot, známej ako Duckie, pobláznili celý svet. Na Twitteri sa táto 28-ročná žena stala virálnou práve vďaka svojmu vzhľadu. Pripomína bábiku Barbie, čím pôsobí ako z iného sveta.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Duckie Thot (@duckiethot)

Duckie sa na prehliadkové mólo dostala vďaka svojej sestre Nikki Perkins, ktorá pôsobí ako modelka a YouTuberka. Prihlásila sa do reality šou Australia’s Next Top Model, kde získala tretie miesto. Neskôr sa presťahovala do New Yorku, pretože verila, že práve tam dostane viac modelingových ponúk. Predpoklad sa jej potvrdil, uzavrela zmluvu s agentúrou New York Model Management a na móle debutovala na fashion week-u Kanyeho Westa.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Duckie Thot (@duckiethot)

Zúčastnila sa mnohých kampaní vrátane Moschino, Oscar de la Renta, Rihanna a podobne. Objavila sa aj na obálke časopisu Vogue a nedávno ju vyhlásili za ambasádorku spoločnosti L’Oréal Paris.

Duckie sa vo svete módy usiluje o rozmanitosť. Toto odvetvie sa totiž vyznačovala silnými stereotypmi, ktoré sa dnes aj vďaka nej lámu. Je zanietenou zástankyňou inkluzívnosti a snaží sa inšpirovať a podporovať aj ostatné dievčatá.

Okrem svojho talentu však ľudí zaujala aj svojím vzhľadom. Keď sa na ňu totiž pozrú, okamžite sa im vybaví bábika Barbie. Jej fotografie s bezchybnou pleťou a dlhými končatinami pripomínajú dokonalú bytosť, o ktorej mnohí pochybovali, či je vôbec reálna.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Duckie Thot (@duckiethot)

Jej cesta vo svete módy poukazuje nielen na jej úspechy, ale aj na potrebné zmeny v tomto odvetví. Spochybňuje tradičné štandardy krásy, presadzuje rozmanitosť a inšpiruje druhých, aby našli silu na prekonávanie bariér. Nech je nám všetkým vzorom odhodlania, sily a empatie.

Zdroj

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.