Pozoruhodný príbeh modelky, ktorú napadol pes a celkom jej to zmenilo život

580

Ľudia sú silné a odolné bytosti. Dokážu si zvyknúť na všetko a zvládnu aj tie najťažšie situácie. Hoci nám život zvykne hádzať polená pod nohy, s pozitívnym prístupom a odhodlaním sa vždy vieme postaviť na nohy. Dôkazom je aj modelka Brooklinn Khoury, ktorú napadol pes, no ona sa nevzdala a naďalej žije šťastný život!

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Brooklinn Khoury (@brookhoury)

Bola u bratranca v kuchyni a hladkala jeho 8-ročného pitbulla menom Diesel. Psa dobre poznala a považovala ho za vychovaného, keď ju odrazu napadol. Po incidente sa snažila zachovať pokoj a okamžite šla do nemocnice. Tam jej chirurgovia napriek veľkej snahe nedokázali vrchnú peru dať do pôvodného stavu.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Brooklinn Khoury (@brookhoury)

O svoj príbeh a skúsenosti sa bez problémov delila na Instagrame. Pod jeden z príspevkov napísala, že keď ju napadol pes, nevedela si predstaviť, čo bude robiť ďalej. Aj preto je mimoriadne vďačná každému, kto jej pripomína, aby veciam dala čas a všetko sa spraví.

c4a31f5467ba93b45ee1b71153.jpg
Zdroj: brookhoury/Instagram

Prostredníctvom Instagramu, kde sa množstvo ľudí snaží pôsobiť dokonale, ukazuje realistický pohľad na svoj vlastný život. Odmietla sa poddať zraneniu, neustále podstupovala operácie a oslavovala svoju ženskosť. Nezabránilo jej to ani užívať si krásne stránky života, ako je napríklad vzťah s Chloé Lukasiak. Pár nedávno oslávil prvé výročie a Brooklinn uplynulý rok označila za najkrajší, a to práve vďaka partnerke.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Brooklinn Khoury (@brookhoury)

Cez sociálne siete sa snaží pomôcť nielen sebe, ale aj ostatným. Každého, kto čelí nepriazni osudu, vyzýva, aby sa nevzdával a oslovil ju, ak sa potrebuje porozprávať. Považujeme však za potrebné dodať, že tento príbeh nemožno považovať za akúsi stereotypizáciu psích rás. Ublížiť vám môže akékoľvek zviera (a nielen zviera), dôležité je to, ako ho vediete a vychovávate.

Zdroj

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.