Muž si štyri roky pestoval vlasy, aby svojej priateľke s alopéciou daroval parochňu

416

Láska hory prenáša a to platí aj vo vzťahu Codyho Ennisa a Hannah Hosking. Pár z Michiganu by nám mohol byť všetkým príkladom, ako sa máme v romantických vzťahoch správať. Ennis totiž prejavil Hannah obrovskú lásku a podporu mimoriadne silným spôsobom. Štyri roky si pestoval vlasy, aby mohol svojej priateľke darovať parochňu s kúskom seba.

bc867154f7bcc4ce3485c2b65e.jpg
Zdroj: sleebunn/TikTok

Hannah už od detstva bojuje s alopéciou. V roku 2018 sa však vypadávanie vlasov začalo stupňovať, preto bola nútená siahnuť po parochniach. Rok nato spoznala Ennisa, ktorý sa bez váhania pustil do plnenia svojho sľubu.

A ako k nemu vôbec došlo? Celkom náhodou. Hannah sa počas jedného z ich bežných rozhovoroch zmienila o svojom sne mať dlhé vlasy. Žartovne priateľa podpichla, že niečo také trvá aj štyri roky a on sa tejto nenápadnej výzvy chytil.

caa5a45678b5131270abd4dc71.png
Zdroj: sleebunn/TikTok

O Ennisove vlasy sa obaja vzorne starali. Investovali do kvalitných výrobkov, zapletali mu vrkoče, dokonca siahli po ochranných prostriedkoch. Po štyroch rokoch mu dorástli do dĺžky 30 centimetrov, čo bola pre Hannah ideálna dĺžka parochne, a navštívili profesionálneho holiča.

344ae15256be6141d37524d1da.jpg
Zdroj: sleebunn/TikTok

O finálnu fázu, teda o zhotovenie parochne, sa postarali vo Florida Fancies. Zaplatili 899$, aby z Ennisových vlasov vytvorili dobre vyzerajúcu parochňu. Keď im parochňa prišla poštou, Hannah sa okamžite rozplakala. Cítila obrovskú radosť a vďačnosť, a ihneď si darček nasadila.

Samá Hannah spomína, že sa v tom momente cítila ako vo filme. Bolo pre ňu neuveriteľné, že si jej priateľ dlhé štyri roky pestoval vlasy a venoval jej tak časť seba a svojho života. Dodnes z tohto činu čerpá pocit útechy a bezpečia. Vie, že má v živote niekoho, na koho sa môže spoľahnúť.

b42a6758e2bac98febd07b9e52.png
Zdroj: sleebunn/TikTok

Dnes už dvojica premýšľa nad tým, ako upraviť parochňu, aby vyzerala dobre v ich svadobný deň. Títo dvaja ľudia sú dôkazom obrovskej sily lásky, ktorú je schopný človek cítiť a venovať. Skutočná láska nie je len o spoločných chvíľach, ale aj o obetách, ktoré ste schopní pre toho druhého priniesť.

Zdroj

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.