Na obálku filipínskeho časopisu Vogue sa dostala 106-ročná žena

4834

Magazín Vogue ohromil vo Filipínach svojim tohtoročným aprílovým vydaním nejedného fanúšika. Na obálku časopisu sa totiž dostala 106-ročná domorodá umelkyňa.

Zdroj: demilked

Inšpiratívna žena Apo Whang-Od, známa aj ako Maria Oggay, je označovaná za najstaršiu umelkyňu Filipín v tetovacej brandži. Tatérka sa preslávila vďaka starodávnej metóde tetovania nazývanej batok, ktorej sa venuje už od svojich 16 rokov. Ide o tradičnú techniku, pri ktorej sa do kože vklepáva atrament vyrobený zo sadze z dreveného uhlia. Táto technika má už viac ako 1000 rokov.

Zdroj: demilked

Whang-Od si miesto na obálke módneho časopisu právom zaslúžila. Nielenže je inšpiratívna, ale aj originálna tým, že má na svojej koži zaznačené úspechy, choroby či mená svojich partnerov.

Zdroj: demilked

Čo hovoríte vy na túto titulnú fotografiu? Ste rovnako nadšení ako väčšina fanúšikov Vogue?

ZDROJ

Lucia Gajdošová
Ahojte :) Volám sa Lucia a aktuálne pracujem v marketingovej agentúre. Som milovníčkou kníh, kávy, cestovania a spoznávania nových miest. Popri práci sa venujem aj foteniu a sociálnym sieťam.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre