Na obrazovky sa po rokoch vráti Múmia. Tešiť sa môžete aj na pôvodné herecké obsadenie

13029

Populárna dobrodružná filmová séria s názvom Múmia hlási návrat na televízne obrazovky. Po niekoľkých rokoch sa dočká pokračovania a čo zrejme poteší aj mnohých fanúšikov, je pôvodné herecké obsadenie.

V plánovanom pokračovaní sa objaví herec Oded Fehr, ktorý si zahrá vodcu Medjaov a vráti sa aj John Hannah, ktorý opäť stvárni postavu Jonathana. Svoj návrat ďalej oznámila aj Rachel Weisz, ktorá si zahrá hlavnú ženskú hrdinku Evelyn. Okrem spomínaných hercov uvidíme tiež Dwayne Johnsona.

Zdroj: Youtube

Účasť na pripravovanom filmovom pokračovaní Múmie potvrdili takmer všetci hlavní hrdinovia. Nejasný je jedine návrat Brandona Frasiera v úlohe dobrodruha Ricka O’Connella.

Nová Múmia je však len na začiatku a zatiaľ nie je jasné ani to, aký bude dej filmu. Čo vám však môžeme s istotou povedať je, že o film sa postará dvojica režisérov Adil El Arbi a Bilall Fallah.

ZDROJ

Lucia Gajdošová
Ahojte :) Volám sa Lucia a aktuálne pracujem v marketingovej agentúre. Som milovníčkou kníh, kávy, cestovania a spoznávania nových miest. Popri práci sa venujem aj foteniu a sociálnym sieťam.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre