Nájdete 5 rozdielov v obrázku z nemocnice? Zistite, či máte pozorné oko !

348

Vitajte v článku zameranom pre tých, ktorý majú bystré oko. Dokážete v nasledujúcich dvoch obrázkoch nájsť 5 ukrytých rozdielov? Tentoraz vás zavedieme do centra rušnej nemocnice, kde sa lekári a sestry neúnavne starajú o svojich pacientov. Niečo však nie je v poriadku! Máme tu dva zdanlivo rovnaké obrázky, ale je medzi nimi 5 jemných rozdielov. Ste dostatočne bystrí, aby ste ich všetky odhalili?

  1. Sám alebo s kamarátom si dobre si prezrite dva obrázky nemocničnej scény uvedené v článku.
  2. Pozorne ich porovnajte a pokúste sa nájsť 5 rozdielov, ktoré sa na nich skrývajú. Nezabudnite, že tieto rozdiely môžu byť tak jemné, ako je zmena farby, alebo tak významné, ako je chýbajúci objekt.
  3. Svoje objavy si priebežne poznačte Keď objavíte všetkých 5 rozdielov, porovnajte svoje odpovede s riešením uvedeným na konci článku.

Obrázok 1

Nemocnica
Grafika : ZaujimavySvet

 

Obrázok 2

Hadanka
ZaujimavySvet

Riešenie

Zobraziť riešenie

Dúfame, že ste sa pri riešení úlohy z nemocnice dobre zabavili! Či už ste všetky rozdiely našli ľahko, alebo ste potrebovali pomoc našich nápovedí, sme si istí, že vaše pozorovacie schopnosti sa zlepšili. Sledujte našu stránku a nezabudnite sa o svoje zážitky podeliť s priateľmi a komentármi pod článkom!

 

Zaujimavý Svet
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre