Guinnessova kniha rekordov má nový zápis. Vyslúžila si ho najstaršia mačka sveta, ktorá má takmer 27 rokov

1073

Nový zápis v Guinnessovej knihe rekordov si vyslúžila najstaršia mačka sveta menom Flossie, ktorá má takmer 27 rokov, čo je v prepočte približne 120 ľudských rokov.

Zdroj: Youtube

Flossie je napriek svojmu vysokému veku stále hravou mačkou. Život sa s ňou však nemaznal, čo dokazuje aj to, čím si Flossie v priebehu svojho života prešla. Kedysi bola túlavou mačkou, neskôr sa dostala do rúk zamestnanca nemocnice. Po smrti majiteľa skončila Flossie u jeho sestry a napokon sa dostala do starostlivosti ďalšieho člena ich rodiny.

Aktuálna majiteľka Vicky potvrdila, že Flossie je stále hravá, no trápia ju problémy so zrakom a hluchota. „Od začiatku som vedela, že Flossie je špeciálna mačka, no nikdy by mi nenapadlo, že budem mať doma držiteľku svetového rekordu,“ vyjadrila sa k úspechy majiteľka Vicky.

ZDROJ

Lucia Gajdošová
Ahojte :) Volám sa Lucia a aktuálne pracujem v marketingovej agentúre. Som milovníčkou kníh, kávy, cestovania a spoznávania nových miest. Popri práci sa venujem aj foteniu a sociálnym sieťam.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre