10 hercov a režisérov, ktorí mali spory priamo na pľaci: Frustrácia, bitky, či nešťastná láska!

581

Dnes sme si pre vás pripravili 10 pripadov, kedy mali známi herci alebo režiséri medzi sebou spory priamo na pľaci.

10 – Dwayne Johnson a Vin Diesel

Dwayne Johnson a Vin Diesel mali medzi sebou spory pri natáčaní pokračovania Rýchlo a zbesilo v roku 2017. The Rock sa najskôr na Instagrame vyjadril, že je nespokojný s neprofesionalitou niektorých hercov. Hoci obaja následne uviedli, že sú priatelia, spoločne už vo filmoch viac neučinkovali.

Autor tejto fotografie je Gage Skidmore

9 – Ryan Gosling a Rachel McAdams

Ryan Gosling a Rachel McAdams sa stretli v roku 2004 pri natáčaní filmu Zápisník jednej lásky. Ryan mal najskôr požiadať o inú herečku, neskôr mali na seba vzájomne nakričať pri hádke s producentom. Paradoxne sa však po natáčaní dali dokopy a dva roky tvorili pár.

Autor tejto fotografie je Gage Skidmore

8 – Tom Hardy a Charlize Theron

Tom Hardy a Charlize Theron sa stretli pri tvorbe fimu Mad Max a podľa všetkého medzi sebou mali spory hneď od začiatku. Vyvrcholilo to incidentom, pri ktorom sa Charlize dokonca cítila ohrozená a požiadala o ochranu pred Hardym…

7 – Klaus Kinski a Werner Herzog

Klaus Kinski a Werner Herzog mali napätý pracovný vzťah v roku 1972 pri vzniku filmu Aguirre, the Wrath of God. Skončilo to dokonca výstrelom z pištole a vyhrážkami smrťou. O ich netradičnom pracovnom vzťahu, ktorý aj napriek tejto afére pokračoval aj naďalej, vznikol dokument s príznačným názvom My Best Friend (Môj najlepší priateľ).

Autor tejto fotografie je Klaus_Kinski_Cannes.jpg: Georges Biard derivative work: Hic et nunc

6 – Bill Murray a Lucy Liu

Bill Murray a Lucy Liu mali spory pri natáčaní snímky Charlieho anjeli v roku 2000. Podľa Lucy si Bill práve na nej počas celého natáčania vybíjal svoj hnev a frustráciu. V pokračovaní z roku 2003 sa preto už neobjavil.

5 – Faye Dunaway a Roman Polanski

Príťažlivá herečka Faye Dunaway a režisér Roman Polanski spolu natáčali kultový film Čínska štvrť z roku 1974. Polanski však Faye pri jednej scéne vytrhol pramene vlasov, čo spôsobilo ďalšie spory. Niektoré zdroje dokonca uvádzajú, že Polanski odmietol dať herečke prestávku na toaletu, čo vyvrcholilo vraj tým, že sa vycikala do pohára a obsah potom vyliala na Polanskeho.

Autor tejto fotografie je Alan Light

4 – Val Kilmer a Marlon Brando, Richard Stanley a John Frankenheimer

Pri vzniku snímky Ostrov Dr. Moreau (1996) boli spory hneď niekoľkonásobné. Najskôr režiséra Richarda Stanleyho nahradil John Frankenheimer a oni dvaja mali medzi sebou prvé spory a nezhody. Tie mali tiež hlavný predstaviteľ snímky Val Kilmer a slávny Marlon Brando. Prvý menovaný si prechádzal ťažkým rozvodom, druhý mal podľa všetkého až príliš hviezdne maniere.

Autor tejto fotografie je Antonio Marín Segovia

3 – George Clooney a David O’Russell

Herec George Clooney a režisér David O’Russell mali spory v roku 1999 pri nakrúcaní počinu Traja králi. Clooneymu sa nepáčilo, ako O’Russell zachádzal s hercami, čo malo vyvrcholiť fyzickou potýčkou medzi nimi.

Autor tejto fotografie je csztova

2 – Shelley Duvall a Stanley Kubrick

Herečka Shelley Duvall a režisér Stanley Kubrick spolupracovali v roku 1980 pri nakrúcaní slávneho hororu The Shining (Osvietenie). Kubrick však podľa výpovedí Shelley Duvall až príliš preťažoval a žiadal aj ostatných, aby jej neprejavovali žiadne sympatie. Možno preto, aby sa lepšie vžila do svojej úlohy. Každopádne, herečka vinou tohto nakrúcania prišla o vlasy a začala mať problémy s hlasom.

Autor tejto fotografie je rocor

1 – Bette Davis a Joan Crawford

Herečka Bette Davis a herec Joan Crawford boli ikonami strieborného plátna a ich vzájomná nevraživosť sa zaradila medzi najznámejšie verejné spory v Holywwode. Dôvod bol prostý, Davis bola zaľúbená do Crawforda, ktorý sa ale neskôr zasnúbil s inou a z lásky vznikla nenávisť. Neskôr spolu natočili úspešný film, pri ňom však mali medzi sebou ďalší ostrý incident.

Autor tejto fotografie je Movie-Fan

Zdroj

Tomáš Pajerský
Tomáš sa písaniu článkov a copywritingu všeobecne venuje už 10 rokov. Pravidelne prispieva svojou tvorbou do viacerých kategórii na našom webe a nižšie nájdete zoznam jeho článkov.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre