Amanda Bynes: Návrat do zábavného priemyslu, nový vzhľad a psychické zdravie

467

Pamätáte si ešte na film Super náhradník? Potom si iste spomínate aj na hlavnú hrdinku, Amandu Bynes. Herečka sa pred desiatimi rokmi nečakane stiahla do úzadia a do zábavného priemyslu sa vrátila až teraz. A to rovno v pozícii, akú nikdy predtým nemala! Fanúšikovia si však všimli obrovské rozdiely, pokiaľ ide o vzhľad herečky, preto sa im to sama Amanda Bynes rozhodla vysvetliť.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by updating amanda bynes ♡ (@amandabynesnews)

Hviezda sa preslávila na prelome 20. a 21. storočia. Vyše dekády sa však držala v úzadí a zo súkromného života ukazovala len málo. Hollywood odložila bokom a v roku 2019 získala na Inštitúte módneho dizajnu  a merchandisingu titul docentky.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by updating amanda bynes ♡ (@amandabynesnews)

Nedávno sa rozhodla založiť si vlastný podcast, s čím po chvíli skončila a nasledovala jej kariéra manikérky. Vyjadrila sa, že hoci boli prvé dve epizódy podcastu úspešné, viac sa jej páči myšlienka konzistentnej práce.

Po veľkolepom návrate si však jej fanúšikovia všimli obrovskú zmenu vzhľadu. Herečka bez akýchkoľvek problémov vysvetlila, že podstúpila plastickú operáciu. Spravili jej lifting, čo označila za to najlepšie, čo mohla pre svoje sebavedomie a pohodu urobiť.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by updating amanda bynes ♡ (@amandabynesnews)

Príbeh obľúbenej herečky nám ukazuje, aké dôležité je dbať o svoje psychické zdravie a pohodu. Ešte dôležitejšie však je nespochybňovať alebo nekomentovať druhých, pretože nikto nevie, čím si ľudia okolo neho prechádzajú. Keď tak budete chcieť najbližšie urobiť, spomeňte si na dnešný text.

Zdroj

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.