Príbeh Billa Wiesa: Tvrdí že navštívil peklo, kde videl démonov a trpieť ľudí v ohni

2804

Pripravte sa na fascinujúci príbeh neobyčajnej skúsenosti muža menom Bill Wiese, ktorý tvrdí, že strávil 23 minút v hlbokých útrobách pekla. Veľa ľudí tvrdí, že videli nebo, ale čo peklo? Prečítajte si príbeh muža, ktorý zažil túto hrôzu na vlastnej koži.

Stretnutie s priepasťou

V tomto svedectve sa nachádza nadpozemské stretnutie, ktoré odporuje všetkému, čo poznáme. Podľa jeho desivého príbehu sa Bill nečakane ocitol v nevysvetliteľnom svete – mieste, ktoré údajne predstavovalo samotné hlbiny pekla. Strasti, o ktorých hovorí, sú dychberúce a zobrazujú živý obraz mučenia, temnoty a beznádeje, ktorý zanechal nezmazateľnú stopu na jeho duši. Podľa jeho slov sa z tohto zážitku spamätával rok.

trees and pathway
Foto od Jr Korpa na Unsplash

Zostup do temnoty

Ako sa pohybujeme hlbšie do Billovho zážitku, opisuje svoj zostup do sveta zbaveného akéhokoľvek svetla či milosrdenstva. Tváre kŕčovito trpiace, neúnavný útok démonických entít a neznesiteľná bolesť, ktorou prechádzal, robia tento príbeh zároveň fascinujúcim a strašidelným. Ocitol sa vo väzenskej cele kde boli podľa jeho opisu démoni, ktorí boli 3 krát vyšší ako bežný dospelý človek a mali neuveriteľnú silu. Hodili ho o stenu cely a začali mu trhať mäso. Všetko toto cítil a aj napriek smrteľným zraneniam stále žil a trpel neuveriteľnú bolesť.

hell, purgatory, heaven
Foto od ZERIG na Pixabay

Ako vyzerá peklo a čo tam ešte videl?

Po tomto útoku padol na zem a zrazu si všimol obrovské horiace jamy v ktorých horeli ľudia a kričali o pomoc. Bill si uvedomil, že ak sa sem raz niekto dostane, niet odtiaľ úniku. Musíte tam trpieť večne. Ste unavený ale nemôžete spať, ste smädný, ale nemôžete sa napiť. Nie je tam ani kvapka vody. Navyše, Bill celý čas cítil obrovský zápach, ktorý prirovnal k hnilobe či výkalom. 

Boj o vykúpenie

Napriek desivému utrpeniu priniesla cesta aj hlboké posolstvo nádeje a vykúpenia. Tvrdí, že uprostred utrpenia sa k nemu dostavila božská prítomnosť a ponúkla mu spásu uprostred temnoty. Tento záblesk nádeje obnovil jeho vieru a vrátili sa mu spomienky na to, že je kresťan. Hovorí, že počas toho ako tam trpel, mu Boh vymazal spomienky na to že je spasený, pretože mal zažiť, ako sa cíti človek, ktorý odmietol Boha a dostane sa na toto desivé miesto. 

silhouette of man running on beach during sunset
Foto od Marcos Paulo Prado na Unsplash

Aký bol dôvod jeho návštevy pekla?

Tvrdí, že toto všetko zažil preto, aby mohol varovať každého jedného človeka na Zemi, aj cez knihy ktoré o tom napísal, že peklo je skutočné miesto. Bill sa zúčastnil mnohých prednášok a televíznych relácií kde rozprával čo zažil. Jeho poslanie varovať ostatných pred realitou pekla a dôležitosťou viery zasiahlo nespočetné množstvo ľudí, zanechávajúc trvalý dojem na tých, ktorí počúvajú jeho svedectvo.

Neobyčajný príbeh Billa o údajnej ceste do pekla na 23 minút vyzýva našu schopnosť pochopiť nepoznané a núti nás čeliť večnej otázke života po smrti. Čo si myslíte vy?

Zdroj

Ahoj, volám sa Tomáš. Vo voľnom čase sa venujem hudbe, rád športujem a trávim čas s blízkymi. Odmalička som miloval čítať, no neskôr som si našiel záľubu aj v písaní. Preto budem rád, ak vám moje články aspoň trochu spríjemnia deň.

1 komentár

  1. Neskutočné….a Vy to ešte rozširujete! Výplod chorého mozgu, ktorý dokáže ovplyvňovať rovnako obmedzených, nešťastných a chorých ľudí. Považujem to za zneužívanie a manipuláciu!Týmto ľuďom treba pomôcť ale nie tým, že tieto nezmysly budete podporovať a rozširovať. Je to vec výchovy a hlavne vzdelania. A ak sa dostanem do problémov – je jedno akej povahy – máme tu odborníkov nie šarlatánov!!!!!!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.