Pamela Anderson fotila kolekciu nenalíčená: Odvážna kampaň láme stereotypy

1431

Pamela Anderson, známa 56-ročná herečka, sa nedávno pustila do odvážnej kampane. Dostala ponuku fotiť kolekciu oblečenia, čo vyústilo do nevšedného výsledku. Herečka sa totiž rozhodla, že sa fotenia zúčastní nenalíčená.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Pamela Anderson (@pamelaanderson)

Išlo o fotenie jarnej kolekcie luxusnej značky, na ktorom sa Anderson rozhodla prelomiť stereotypy. Bola oblečená v elegantných kúskoch, pričom sa jej na nenalíčenej tvári vynímali pehy.

Nie je to však prvý raz, čo sa rozhodla pre podobný krok. Obľúbená herečka z Pobrežnej hliadky sa bez mejkapu ukázala už aj na parížskom týždni módy. Jej voľba však nepodliehala túžbe zviditeľniť sa. Bol to prirodzený proces, pretože chcela zvýrazniť šaty, ktoré mala na sebe.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Proenza Schouler (@proenzaschouler)

Herečka uviedla, že jej prirodzený vzhľad dodáva pocit slobody a úľavy. Rozhodla sa byť verná sama sebe a dodnes sa teší, že objavila nový pohľad na seba aj na život. Hoci to nerobila z túžby po pozornosti, prirodzene sa jej dostala. Stala sa stelesnením krásy, čím si opäť len upevnila svoje postavenie vo svete módy.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Pamela Anderson (@pamelaanderson)

Medzi jej fanúšikmi možno pozorovať dva názory. Niekto ju považuje za rockovú hviezdu, ktorá sa vzpiera štandardom a nebojí sa ísť proti prúdu. Druhá skupina jej zase odporúča, aby sa k mejkapu vrátila. Čo si o tom myslíte vy?

Zdroj

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.