V uliciach Spojeného kráľovstva sa objavil holub, ktorého mnohí označujú ako mutanta. Pozrite sa, ako vyzerá

18424

Nedávne video na TikToku, ktoré zobrazuje nezvyčajného holuba, si získalo pozornosť množstva divákov. Zábery totiž zachytávajú vtáka pripomínajúceho laboratórny experiment s nezvyčajne dlhými nohami a vypuklou hrudou. Prekvapujúce je, že tento zmutovaný holub je len o niekoľko centimetrov vyšší ako jeho bežní príbuzní.

Zdroj: pigeonstv/TikTok

Nedávne virálne video vyvolalo v používateľoch zmätok a zaujalo ich. Video natočené v Spojenom kráľovstve, zdieľané na účte Pigeonstv, zobrazuje nezvyčajného vtáčieho tvora. Ide o obrovského vtáka s mimoriadne zvláštnym vzhľadom. Video na seba okamžite strhlo všetku pozornosť a je celkom prirodzené, že vyvolal veľkú zvedavosť.

Zdroj: pigeonstv/TikTok

Zábery rýchlo nazbierali neuveriteľných 18 miliónov pozretí, 42 tisíc komentárov a 1,7 milióna lajkov.

Napriek všeobecnému presvedčeniu však tento vták nie je mutant. Patrí k špecifickému plemenu známemu ako anglický holub púter.

Zdroj: pigeonstv/TikTok

Toto pozoruhodné domestikované plemeno pochádza zo Spojeného kráľovstva a je známe svojimi osobitými vlastnosťami, ktoré zakaždým uchvátia množstvo ľudí. Na videu je zachytený vták s vypnutou hruďou, ktorý ladne a majestátne kráča pozdĺž plota. Ak ste ho náhodou ešte nemali možnosť vidieť, môžete si ho pozrieť nižšie.

@pigeonstv English Pouter pigeons #pigeonstv #pigeon ♬ original sound – Pigeons Tv

Zdroj

Ivana Božiková
Zdravím, volám sa Ivana a študujem filológiu v Banskej Bystrici. Rada čítam, píšem, zisťujem a vymýšľam, cestujem, spoznávam, smejem sa a nepohrdnem ani dobrým jedlom. Teší ma!
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre