Porušenie noriem: Netradičné fungovanie tohto páru vyvolal v spoločnosti veľký rozruch

1049

Dnes vám prinášame príbeh ženy, ktorá svojím priznaním vyvolala na internete poriadnu vlnu šoku. Priznala totiž, že s manželom ešte pred svadbou randili s ich družičkou. Pár celý príbeh prerozprával a dnes vám ho priblížime.

9f37b3599c8364eaf3d47b048b.jpg
Zdroj: kateyanddan/Instagram

Katey a Dan z Plymouthu v Spojenom kráľovstve sa v septembri tohto roka vzali. Hoci bol obrad intímny, dostali sa na titulky novín. Prečo? Pretože majú otvorený vzťah. To znamená, že si občas vyrazia na rande, no každý s niekým iným.

Zoznámili si v roku 2014 prostredníctvom zoznamovacej aplikácie Tinder. Po rokoch sa rozhodli, že sa otvoria aj iným ľuďom. O svojom príbehu dokonca porozprávali aj v Love Don’t Judge a na youtubovom kanáli.

Prezradili, aké je to mať na svadbe (tiež vydatú) družičku, s ktorou obaja viedli romantický vzťah. Obaja to však považujú za niečo celkom normálne. Katey uviedla, že je bisexuálka, preto sa jej na tom nezdá byť nič zvláštne. O to logickejšie to podľa nej je, že družička Kirsty je jednou z jej najlepších priateliek. Ani Tom, manžel Kirsty, sa ničoho neobáva. Uviedol, že napriek romantickému putu je medzi nimi len normálne priateľstvo.

28a56557afae4299de788a425d.jpg
Zdroj: kateyanddan/Instagram

Rozhodnutie tohto páru sa však stretáva najmä s kritikou. Katey uviedla, že keď rodine povedala, aký vedú s Danom vzťah, väčšina jej blízkych s nimi prerušila kontakt. Ich konanie odsudzujú a považujú ho za nechutné. Uviedla, že dokonca neprišli ani na svadbu. Napriek tomu si za rozhodnutím stoja. Povzbudzujú ostatných, aby sa nevyhýbali skúmaniu dynamiky vzťahov. Rovnako spoločnosti odkazujú, aby nesúdila ostatných preto, že by druhí konali inak.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Katey & Dan (@kateyanddan)

Katey a Dan sa podelili o skutočnosť, že po verejnom prezentovaní ich vzťahu sa im ozvalo množstvo ľudí. Zdôverili sa im, že aj oni vedú nemonogamné vzťahy. Aj preto tvrdia, že takéto vzťahy sú omnoho bežnejšie, než si spoločnosť myslí. V skutočnosti sú presvedčení, že keby sa obnovili spoločenské normy týkajúce sa vzťahov, práve ich vzťah by do týchto noriem zapadal.

Čo si o takomto type vzťahu myslíte vy? Podeľte sa s nami o váš názor!

Zdroj

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.