Netradičný vzťah: Manžel jej dovolil stretávať sa s mužmi zo zoznamovacej aplikácie

386

Páry trávia spoločné chvíle najrôznejšími spôsobmi. Niektorí chodia na prechádzky, iní sledujú seriáli. Dnes vám však prinášame príbeh manželského páru, ktorý sa vymyká normám. Ich spoločnou aktivitou je totiž hľadanie mužov, ktorí by šli s manželkou na rande.

113f3457acaf23fc0f37229a7f.jpeg
Zdroj: AlexLeTissier/Twitter

Modelka Alexandra Le Tissier je s manželom Mitchom už viac ako dekádu. Obaja cítia silnú dôveru, čoho dôkazom je aj Mitchove rozhodnutie. Ten totiž súhlasil s tým, že Alexandra bude používať zoznamovaciu aplikáciu. Má to však jeden háčik – výber muža musí odobriť.

cc1f455a3ab51362036f33711d.jpeg
Zdroj: AlexLeTissier/Twitter

Hoci je Alex stále do manžela zamilovaná, chcela spoznávať nových ľudí. Preto požiadala manžela o povolenie stiahnuť si zoznamovaciu aplikáciu. Mitch okamžite súhlasil. Páru tieto podmienky vyhovujú, no keď sa Alex o svoju skúsenosť podelila na Twitteri, okamžite sa na nich zniesla vlna kritiky. Niektorí dokonca písali Mitchovi, aby sa potajomky zaregistroval na zoznamku, keď to robí aj jeho žena.

22c30950e59e77e591242906aa.jpg
Zdroj: AlexLeTissier/Twitter

Alex však všetko robí s vedomím svojho manžela, čo komunikovala aj cez sociálne siete. Teší sa, že si v milostnom živote užije zábavu s viacerými mužmi. Zároveň však uvádza, že jej táto skúsenosť pomáha ešte viac sa zblížiť s vlastným manželom.

75c8685e6e8caee3a8213a041d.jpeg
Zdroj: AlexLeTissier/Twitter

Čo hovoríte na takúto vzťahovú filozofiu? Dokázali by ste dôverovať partnerovi/partnerke natoľko, aby ste mu/jej dovolili niečo podobné?

Zdroj

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.