Romantický príbeh 18-ročného dievčaťa a 60-ročného muža, ktorý prekonáva spoločenské normy

662

Žijeme dobu sociálnych sietí, kde sa vzťahy často stávajú verejnou záležitosťou. Aj to je dôvod, prečo sa im často dostáva nepriaznivých komentárov a kritiky. Niečo podobné postretlo aj Keishu Louise, 18-ročnú fitnessku zo Škótska, ktorá začala chodiť s mužom starším o 42 rokov. Ide o 60-ročného Dimitriosa Fotisa.

97cdce5f60a1eea3d66ca82b17.jpg
Zdroj: nikeishalouise/TikTok

Napriek tomu, že sú zjavne šťastní, sa ľudia na internete bez váhania pustili do odsudzovania ich vzťahu. Keisha sa však nenechala znechutiť negatívnymi komentármi a rozhodla sa im čeliť. Podelila sa o informácie o ich vzťahu a všetkým ukázala, že vek je skutočne len číslo. Pár sa vzpiera spoločenským normám a dokazuje, že vekový rozdiel nehrá žiadnu rolu.

687a6755d9b6324f09833f5cd1.png
Zdroj: nikeishalouise/TikTok

Spojil ich záujem o zdravý životný štýl a cvičenie, ktorému sa venujú dodnes. Spoločne totiž zdieľajú videá na TikToku. Snažia sa tak inšpirovať ostatných, aby sa aj oni starali o svoje zdravie a pravidelne sa hýbali. Práve pod týmito videami však možno nájsť množstvo komentárov, kde im ľudia nadávajú a hania ich vzťah. Hoci by ich možno väčšina z nás ignorovala, Keisha sa rozhodla reagovať. Aj preto zdieľa videá z ich každodenného života.

e467d355108ad1ebe323812db2.jpg
Zdroj: nikeishalouise/TikTok

Pár si tak okrem skupiny neprajníkov vybudoval obrovskú komunitu, ktorá ich podporuje. Sú to práve títo ľudia, ktorí im dodávajú silu. Vďaka odvahe tohto netradičného páru sa odhodlali deliť o svoje skúsenosti so staršími alebo mladšími ľuďmi. Keisha a Dimitrios vybudovali bezpečný priestor, kde sa ľudia neboja hovoriť o svojich vzťahoch s veľkými vekovými rozdielmi. Veria, že láska by nemala byť ohraničovaná spoločenskými normami.

c989475e9ea7e7bf560164a94f.jpg
Zdroj: nikeishalouise/TikTok

Keisha dnes uvádza, že nikdy necítila takú silnú lásku a uznanie zo strany partnera, ako je tomu dnes. S Dimitriosom je dva roky a miluje ho rovnako ako v deň, keď ho spoznala. Ich príbeh nám ukazuje, aký dôležitý je rešpekt. Nenechajte sa preto obmedzovať očakávaniami spoločnosti a žite život, ktorý vás robí šťastnými.

Zdroj

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.