Prevádzka v obľúbenej destinácii zaviedla netradičný poplatok. Za toto zaplatíte pri jej návšteve 5 eur

328

Aj vy zvyknete občas ísť do obchodu len tak a vrátiť sa z neho s prázdnymi rukami? Je to úplne normálne, no takúto prechádzku po barcelonskej prevádzke s názvom Queviures Múrria si zrejme premyslíte. Za návštevu bez nákupu totiž účtuje poplatok vo výške 5 eur. 

Snimka obrazovky 98
Zdroj: Youtube

Prevádzka funguje už viac ako 100 rokov, pričom zákazníci ju navštevujú najmä pre lahodné jedlá či nápoje, ktoré môžu skonzumovať aj rovno na mieste. 

hand holding euros currency
Zdroj: freepik

Obchodík sa rozhodol zaviesť poplatok 5 eur pre návštevníkov, ktorí prídu a nič si nekúpia. Ide predovšetkým o ľudí, ktorí prevádzku navštívia len kvôli fotke. Manažér predajne, Toni Merion, sa vyjadril, že hlavným cieľom vyberania týchto peňazí je ochrániť exkluzivitu a tradíciu podniku, ktorý má na trhu silné postavenie. 

ZDROJ

Ahojte :) Volám sa Lucia a aktuálne pracujem v marketingovej agentúre. Som milovníčkou kníh, kávy, cestovania a spoznávania nových miest. Popri práci sa venujem aj foteniu a sociálnym sieťam.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.