Priamo z Košíc do Londýna odletíte vďaka Ryanairu len za akciovú letenku 16€ tam aj späť!

456

Londýn je teraz dostupnejší, ako kedykoľvek predtým! A v prípade, že ste z tesného okolia Košíc, ani nemáte veľmi nad čím váhať. Takéto lacné letenky sa však minú rýchlo, preto konajte čím skôr!

 

Pozor: Ponuka už žial nie je aktuálna . Prejdite na aktuálnu ponuku last-minute leteniek do Londýna.

london fotografia
Foto od fotofan1

Zaobstarajte si spiatočné letenky priamo z metropoly východu do Londýna len za 16€! Táto cena je dostupný vďaka spoločnosti Ryanair. Let potrvá okolo 2 hodín a 40 minút.

Termín:

Za túto cenu je dostupný aprílový termín, a to napr. od 13.4. – 23.4.2019. Viac leteniek na stránke ryanair.

Batožina:

V prípade, že si zakúpite Priority & 2 Cabin Bags za 12€, tak si môžete so sebou zobrať na palubu 1 malú batožinu a 1 batožinu s hmotnosťou max. do 10 kg a rozmermi 55 cm x 40 cm x 20 cm. Alebo si k malej batožine, ktorá je v cene letenky, môžete dokúpiť podpalubnú batožinu do 10 kg za cenu 8€.

Londýn je obľúbený, pretože:

– Ešte stále tam žije mnoho Slovákov a chodia ich navštevovať rodinní príslušníci zo Slovenska. A práve teraz máte skvelú šancu.

– Pre jeho pamiatky, ktoré tam vo veľkom chodia obdivovať zahraniční turisti, a to na čele s Big Benom či ich známymi parkami ako Green park či Hyde park.

– Okúsite atmosféru veľkomesta a môžete si zájsť aj za filmovým Harrym Potterom.

– Londýn má toho čo ponúknuť, a preto lepšie urobíte, ak si prečítate všetky potrebné informácie, rady a tipy a vzácne informácie o Londýne v našom komplexnom sprievodcovi. Nájdete ho na tomto odkaze.

london fotografia
Foto od paulohabreuf

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a zarezervujte si ubytovanie vopred na stránke booking alebo na airbnb.

 

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre