Nezvyčajný príbeh: Brazílčanka sa zamilovala do bábiky a tvrdí, že majú dvojčatá

771

Prinášame vám nezvyčajný príbeh ženy z Brazílie. 39-ročná Meirivone Rocha Moraes sa totiž zamilovala do bábiky. Vstúpila s ňou do manželského zväzku a dnes tvrdí, že privítali dvojčatá a sú nesmierne šťastní. Čerstvá mamička sa nedávno podelila o svoje skúsenosti a dnes vám o nich rozpovieme.

833948500592089ae628adc3ea.jpg
Zdroj: meirivone_santinha / Instagram

Meirivone bola nešťastná, pretože nemala partnera. Hľadala vernú a spoľahlivú polovičku, no márne. O svoje starosti sa podelila aj s matkou, ktorá sa rozhodla jej problém vyriešiť. Ako? Vyrobila jej bábiku muža životnej veľkosti, ktorého pomenovala Marcelo. Meirivone sa doňho okamžite zaľúbila a dnes tvoria manželský pár.

79190b54758d48afd0cf2057cf.jpg
Zdroj: meirivone_santinha / Instagram

Pred rokom privítali syna Marcelinha a prednedávnom sa podelili o ďalšiu radostnú správu. Pár totiž oznámil, že onedlho sa ich rodina opäť rozrastie, a to rovno o dvoch členov. Meirivone uviedla, že hoci sa dynamika ich rodiny značne zmenila, Marcelo jej podáva pomocnú ruku. Dbá o starostlivosť o deti rovnako ako Meirivone.

bae2d2562195b3b8e414d1d15a.jpg
Zdroj: meirivone_santinha / Instagram

Napriek tomu došlo v ich rodine k mnohým dramatickým zvratom. Ich syna Marcelinha nielenže údajne uniesli a žiadali zaňho výkupné, ale Meirivone dvakrát obvinila Marcela z nevery. Dnes sú však napriek všetkým problémom nesmierne šťastní a žijú ďalej svoj rozprávkový príbeh.

Zdroj

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.