Príbeh kulturistky, ktorú mnohí označujú za vypracovanú verziu Kendall Jenner

1237

Počuli ste už meno Vladislava Galagan? Na internete sa spomína najmä vďaka svojej tvrdej práci. Ide totiž o cieľavedomú kulturistku, ktorá sa aktívne zúčastňuje súťaží a obdivovateľov si získala aj na sociálnych sieťach. Aktívne narúša rodové stereotypy a posilňuje postavenie žien v rôznych oblastiach.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Vladislava Galagan (@vladigalagan)

Vladislava začala svoju cestu pred 11 rokmi, keď si chcela vyformovať postavu. V roku 2018 šla na prvú súťaž a celé roky tvrdo pracuje, aby si vybudovala svalovú hmotu. Neskôr sa rozhodla vstúpiť aj na pôdu fitness modelingu, čím sa stala táto 27-ročná ambiciózna žena ešte úspešnejšou!

Okrem svojich skvelých tréningových videí sa delí aj o modelingové portfólio, vďaka čomu sa dostala na profily venujúce sa práve cvičiacim ženám. Neraz sa pod jej príspevkami písalo o jej nápadnej podobnosti s Kendall Jenner. Mnohí jej píšu, že je jej svalnatejšou verziu, hoci si nie je istá, či sa s tým dá súhlasiť. Napriek tomu jej to však lichotí a páči sa jej, ako vyzerá.

ddb73b58caaf38208ce38f0647.jpg
Zdroj: vladigal_official/TikTok

Prezradila, že niektorí sú voči jej svalstvu skeptickí a podozrievajú ju, že si vylepšuje fotografie. Ona však uviedla, že nie je žiadna vanilková kulturistka, ale fitness modelka. Je tvrdá a nebojí sa niekomu ukázať jeho miesto, ak je to potrebné.

Okrem toho dodržiava prísnu stravu a tréningový režim. Do posilňovne chodí minimálne šesťkrát týždenne, pričom jeden tréning trvá približne hodinu a pol. Dvakrát týždenne sa zameriava na konkrétnu svalovú skupinu a tri tréningy venuje kardiu. Jej strava je bohatá na bielkoviny a máva štyri jedlá denne. Medzi jej obľúbené zdroje bielkovín patrí hovädzina, vajcia, morčacie mäso, kuracina a ryby.

2b6bc75b73aa1b48ab0262ad4d.jpg
Zdroj: vladigal_official/TikTok

Svoju vypracovanú postavu neskôr začala využívať aj vo fitness modelingu. Dnes je za svoje úspechy mimoriadne vďačná a sama uviedla, že sa cíti, akoby vyhrala v lotérií. Sociálne siete jej totiž zarábajú päťciferné sumy.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Vladislava Galagan (@vladigalagan)

Vladislava je bezpochyby vzorom a skvelou motiváciou pre mladé ženy. Nielenže búra spoločenské normy, ale aj inšpiruje ostatné dievčatá a ženy, ktoré sa nevedia odhodlať spraviť prvý krok ku kulturistike. Rodové roly sú už minulosťou, preto venujte pozornosť rovnosti, pretože práve tá je cestou k lepšej a svetlejšej budúcnosti!

Zdroj

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.