Pol roka si mysleli, že majú mŕtveho syna, až kým im nezavolal

231

Prinášame vám príbeh o Callumovi, ktorý znie ako scenár zlého filmu. Jeho rodičia si totiž po roka myslel, že je mŕtvy. Došlo však k nečakanému zvratu a príbeh má šťastný koniec. Ukrýva sa v ňom však drobný detail, ktorý ho robí ešte neuveriteľnejším.

Photo of Smartphone Near Decorative Plant
Foto od
cottonbro studio na Pexels

Pýtate sa, ako k tomu vôbec došlo? Pre jeden nevinný rodinný spor. Jeho sestry totiž povedali rodičom, že zomrel, len aby boli „na koni“ v žartovnej hádke. Rodičia tomu uverili a celých šesť mesiacov žialili za svojím synom. Keď sa im konečne ozval, nemohli tomu veriť. Callum sa následne spojil s novozélandskou rozhlasovou reláciou a porozprával im o žartíku. Okamžite si získal veľký ohlas, no ľudia mali po jeho vypočutí zmiešané pocity.

Callum dokonca uviedol, že raz sa už na mŕtveho hral. Uviedol, že keď si z rodičov vystrelil, jeho sestry mali s rodičmi zjavné nezhody. Keďže ich brat žil v inom meste, jedna zo sestier zavolala rodičom a oznámila im túto nepríjemnú správu. Pomstychtivé sestry chceli, aby sa rodičia cítili zle, preto im povedali, že rodičia Callumovej priateľky ich nechceli volať na pohreb.

A Brown Wooden Coffin
Foto od
Pavel Danilyuk na Pexels

Moderátorov rozhlasovej relácie zaujímalo, prečo sa Callum pol roka svojim rodičom neozval. Na to odpovedal, že bol prosto príliš zaneprázdnený prácou a životom, až mu jedného dňa napadlo, že sa im už dlho neozval. Okamžite im zavolal a jeho matka sa rozplakala. Začala sa pýtať, či je to skutočne on a či žije, a jeho otec nerozumel, čo sa deje.

A Woman Crying while Sitting Inside the Church
Foto od
cottonbro studio na Pexels

Callum prezradil, že rodičia boli po telefonáte nesmierne šťastní a ešte v ten víkend sa ponáhľal k nim domov. Chcel ich uistiť, že je to naozaj on a že je v poriadku. Snáď ani netreba dodávať, že jeho rodičia sa s vlastnými dcérami už ani nerozprávajú.

Zdroj

Ivana Božiková
Zdravím, volám sa Ivana a študujem filológiu v Banskej Bystrici. Rada čítam, píšem, zisťujem a vymýšľam, cestujem, spoznávam, smejem sa a nepohrdnem ani dobrým jedlom. Teší ma!
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre