Neuveriteľne silný príbeh tehotnej ženy s rakovinou, ktorej zostávalo pár mesiacov života

236

Dnes vám prinášame neobyčajný a veľmi silný príbeh ešte silnejšej ženy. Lindsey Parr Gritton totiž čelila neľahkým životným skúškam. Hoci sa najprv tešila, že jej bolo dopriate nosiť pod srdcom dieťa, len pár týždňov pred jeho narodením sa jej zrútil svet. Dozvedela sa totiž skutočne zdrvujúcu správu, ktorá ohrozovala budúcnosť jej rodiny.

Zdroj: lindsey.gritton/Instagram

Keď Lindsey čakala svoje druhé dieťa a netrpezlivo naň čakala v 36. týždni tehotenstva, všímala si pocity pálenia na prsníku. Mala podozrenie na zápal mliečnych žliaz, preto šla k lekárovi. Tam však nedošlo k žiadnemu podozreniu. Jej vlastná intuícia ju donútila požiadať o ultrazvukové vyšetrenie a dnes na to spomína ako na moment, ktorý jej zachránil život.

Od jej žiadosti prešlo len niekoľko dní a v deň vyšetrenia sa dozvedela znepokojujúce správy. Lekári mali dôvod domnievať sa, že hrčka v prsníku je rakovinová. Krátko nato zistila, že ide o agresívny typ rakoviny prsníka. Uvádza, že celá rodina bola zdrvená, pretože rodinná anamnéza v tomto smere nenaznačovala žiadny predpoklad. Bol to pre nich nesmierny šok.

Zdroj: lindsey.gritton/Instagram

Týždeň po pôrode jej lekári oznámili, že jej zostáva šesť mesiacov života. Povedali, že je už príliš neskoro, rakovina sa rozšírila a na pečeni mala viac ako 12 nádorov. Podstúpila polročnú liečbu, pričom sa so svojou rodinou snažila tráviť čo najviac času. Vnímala každú sekundu a všetko sa snažila vstrebať. Vytvorila album, písala listy svojim deťom, natáčala videá. Snažila sa robiť všetko, čo mohla.

Liečba však dopadla úspešne a nenašli žiadne stopy po rakovine. Gritton prezradila, že nemohla uveriť, že to zvládla. Bolo to pre ňu niečo neuveriteľné. Od diagnózy rakoviny prešiel už rok a Gritton spokojne dodáva, že sa nikdy necítila lepšie. Vychutnáva si chvíle so svojou rodinou, oslavuje každý míľnik a snaží sa užívať si všetko, čo život ponúka.

Zdroj

Ivana Božiková
Zdravím, volám sa Ivana a študujem filológiu v Banskej Bystrici. Rada čítam, píšem, zisťujem a vymýšľam, cestujem, spoznávam, smejem sa a nepohrdnem ani dobrým jedlom. Teší ma!
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre