Spoločnosť vytvorila 4 úrovne priehľadných puzzle a mnohým sa to už mimoriadne zapáčilo

4252

Keďže koniec prísnych opatrení je nedohľadne, tak stále máte dostatok možnosti ako sa zabaviť aj v pohodlí svojho domova. Niektorí radi čítajú knihy, iní sledujú seriály, na ktoré nikdy predtým nemali čas a potom sú tu ľudia, ktorí skladajú puzzle. A práve pre takýchto jedincov by sme chceli odporučiť zrejme najťažšiu skladačku, ktorú ste doteraz videli – priehľadné puzzle.

Pre tých, ktorí túžia po tom, aby trochu potrápili mozog, by tieto kúsky puzzle mali byť potešením. Za ten čas odkedy sú na trhu už stihli dostať od ľudí spätnú väzbu, ktorá bola veľmi pozitívna. „Zatiaľ mám spojené iba 2 kusy, ale milujem to! Taký skvelý nápad a tak dobre vyrobený. Skvelý predajca! Nakúpim ich viac a rozdám ako darčeky,“ komentoval puzzle jeden z kupcov.

Na výber je aj niekoľko veľkostí. Na základe úrovne obtiažnosti sú k dispozícii štyri variácie skladačky, z ktorých najjednoduchšia pozostáva z 9 kusov. Mierne ťažká skladačka má 25 kusov, ťažká úroveň 49 a veľmi ťažká úroveň sa skladá zo 144 malých akrylových kúskov.
Všetky tieto časti sú vyrobené z číreho liateho akrylu. Poskladanie najľahšej úrovne trvá približne 5 minút, zatiaľ čo poskladanie najťažšej úrovne skladačky so 144 dielmi trvá aj viacero dní, aspoň tak to uvádza predajca. Ceny začínajú na 17 dolároch.

Predajca Etsy ale sídli v Kalifornii v Spojených štátoch, a preto dostať sa k ním v Európe je momentálne omnoho ťažšie. Pravdou však je, že možno čoskoro prídu s týmto výrobkom aj na európsky trh, tak sa nechajme prekvapiť. Určite mnohí z vás by ste si takéto puzzle radi poskladali.

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre