Sylvester Stallone: Zdrvujúci príbeh slávneho herca, ktorý si prešiel nesmiernym utrpením

969

Sylvester Stallone je vo svete filmu chronicky známe meno. Hoci často obsadzuje akčné a tvrdé úlohy, v živote ich nemá o nič menej. Prešiel si obdobiami silného smútku a problémov. Herec totiž prišiel o svoje prvé dieťa a tomu druhému diagnostikovali autizmus. Ani to ho však nezastavilo a naďalej odhodlane čelí všetkému, čo si preňho život prichystal.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Jennifer Flavin Stallone (@jenniferflavinstallone)

Stallone sa od roku 1969 podieľal na takmer 70 filmoch a stal sa tak neodmysliteľnou a pevnou súčasťou Hollywoodu. Ako to však už chodí, za úspešnou kariérou sa skrýva temná a krutá pravda. Herec totiž odjakživa patril k nižšej vrstve, ktorá nemala peňazí na rozdávanie. Musel sa mnohých vecí vzdať, aby bol tam, kde je dnes. Keď napísal scenár k filmu Rocky, trvalo dlho, kým sa mu podarilo ho predať. Nakoniec si však vo filme dokonca zahral hlavnú úlohu a odštartoval tak úspešnú hereckú kariéru.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Jennifer Flavin Stallone (@jenniferflavinstallone)

Jeho osobný život bol rovnako náročný ako ten pracovný. Prešiel si niekoľkými rozvodmi a z dvoch manželstiev má aj potomkov. Po dvoch neúspešných manželstvách spoznal Jennifer Flavin, s ktorou donedávna tvoril pár od roku 1997. Napriek nedávno oznámenému rozvodu však jeho rodina zostala neporušená a zaprisahal sa, že vždy budú deti na prvom mieste.

Z prvého manželstva má syna Seargeoha, ktorému diagnostikovali autizmus, keď mal len tri roky. Stallone otvorene priznal, že hoci mal podozrenie, dostalo ho, keď to lekári potvrdili. Verejnosť mu ihneď začala hovoriť, čo má robiť, no on nechcel počúvať cudzích ľudí. Trval na tom, že žiadna špeciálne liečba sa nevyrovná pocitu bezpečia a tepla domova. Preto svojmu synovi zabezpečil, aby mohol chodiť na terapeutické sedenia, no zároveň študovať z domu.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Sly Stallone (@officialslystallone)

Uviedol, že nebolo jednoduché pestovať so synom vzťah. Nemohol pri ňom budovať vzťah otec – syn, musel byť v prvom rade jeho priateľom. Pri takomto dieťati človek musí údajne odložiť svoje ego bokom a stať sa tým najlepším kamarátom na hranie. Spolu so svojou bývalou manželkou založili fond pre ľudí s autizmom, do ktorého prúdilo množstvo peňazí aj z jeho filmovej kariéry.

Zdravotnými problémami trpel aj jeho prvorodený syn Sage. Vo veku 36 rokov totiž zomrel na infarkt. Hoci sa o tom veľmi špekulovalo a bolo to mimoriadne medializované, Stallone sa rozhodol z úcty k svojmu synovi mlčať. Uviedol, že niet väčšej bolesti, ako keď rodič stratí svoje dieťa, a následne utiahol sa to úzadia.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Sly Stallone (@officialslystallone)

Stallone ukazuje svoju húževnatosť a súcit aj v súkromnom živote a nám nezostáva nič iné, len zložiť pomyselný klobúk. Vďaka vzostupom a pádom sa naučil nikdy sa nevzdávať a čeliť problémom tvárou v tvár. Patríte k jeho fanúšikom? Veríme, že ak ste doteraz nepatrili, dnešný článok vás povzbudí, aby ste si to ešte premysleli.

Zdroj

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.