Stará mama má na tvári tetovania a piercingy, za čo si vyslúžila silnú kritiku spoločnosti

166

TikToková senzácia, ktorá si hovorí lefthanded_granny, vyvolala na internete vlnu protichodných názorov. Vo veku 41 rokov je starou mamou, čo ju však nezastavilo v tom, aby žila svoj život a nepodľahla tlaku spoločnosti. Práve naopak, pýši sa nevšedným vzhľadom – má 29 piercingov, výrazné tetovania a nosí množstvo parochní.

26696c58008e97f90a05afc34d.png
Zdroj: lefthanded_granny/TikTok

Vzhľad jej zabezpečili milióny pozretí jej tiktokových videí. Sledovatelia jej kladú množstvo otázok a bolestiach pri aplikácií piercingov a pri tetovaníach. Okrem toho sa jej často pýtajú na ďalšie úpravy. Keď sa jej opýtali na súčasné piercingy, odpovedala, že na tvári ich má 20, jeden na jazyku a 3 – 5 v ušiach. Okrem toho má prepichnuté aj bradavky a piercingy má aj na bruchu.

e280dd5be1bd79162b60212a10.png
Zdroj: lefthanded_granny/TikTok

Na sociálne siete pridáva príspevky o svojich tetovaniach a piercingoch, pričom často žiada sledovateľov o názory. Tie však väčšinou nie sú potešujúce. Napriek tomu uvádza, že svoje rozhodnutia neľutuje a cíti sa byť aj vďaka nim krásna. Keď sa jej jeden zo sledovateľov opýtal na dôsledky staroby, odpovedala mu, že si bude so svojím telom robiť, čo sa jej zachce.

Najnovšie jej pribudli piercingy pod spodnou perou. Nadšene túto zmenu zdieľala prostredníctvom videa. Aj tento krok však ľudia na internete považovali za priveľa a využili ho ako možnosť spochybňovať jej rozhodnutia.

0792ad52eb9b72ff74ef775d5b.png
Zdroj: lefthanded_granny/TikTok

Napriek negatívnym komentárom ju však jej komunita sledovateľov častou chváli a podporuje. Mnohým sa páči jej jedinečný štýl a považujú ju za krásnu. Nielen pre fanúšikov je ikonou, zdá sa, že má aj podporu svojej rodiny. Aj jej dcéra sa na TikToku vyjadrila, že jej mama je dokonalá taká, aký je. Uviedla, že by nechcela, aby vyzerala inak.

0a422957e29f508ac9d468d828.jpg
Zdroj: lefthanded_granny/TikTok

Je dôležité si uvedomiť, že prijatie osôb s tetovaním na tvári a piercingami je veľkým krokom na ceste k podpore rozmanitej a empatickej spoločnosti. Môžeme byť vďační, že sa ľudia delia o svoje osudy na internete. Práve to nám totiž umožňuje podporovať kultúru, kde bude každý rešpektovaný a uznávaný pre svoju individualitu.

Zdroj

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.