Tajomstvo 47-ročnej ženy s neuveriteľne mladistvým vzhľadom, ktorú obdivujú ľudia z celého sveta

1098

Mnohí ľudia veria, že receptom na jednoduchý život a mladistvý vzhľad je zdravý duch. Sú medzi nami aj takí, ktorí sa zdajú byť živým dôkazom tejto filozofie. Jednou z nich je aj Lure Hsu, ktorej fotografia kolujú po internete. Jej Instagram presiahol hranicu 840 tisíc fanúšikov, za čo vďačí najmä svojmu vzhľadu. Táto 47-ročná žena všetkých očarila svojím tínedžerským vzhľadom, ktorý takmer nikto nedokáže pochopiť.

Lure Hsu pracuje ako interiérová dizajnérka, no nedávno si získala pozornosť aj na sociálnych sieťach. Do povedomia spoločnosti sa však dostala aj preto, že je sestrou herečky Sharon Hsu. Keď jej slávna sestra v jednom z príspevkov odhalila vek Lure, ľudia tomu nemohli uveriť. Boli ohromení, keď zistili, že táto žena vzhľadom pripomínajúca študentku v auguste oslávi 47. narodeniny.

Lure však nie je jediná, ktorá šokovala svojím vzhľadom. Zdá sa, že ide o rodinné gény, pretože na spoločnej fotke vyzerajú všetci jej členovia skutočne mlado. Jej dve sestry majú vyše 40 rokov, no na záberoch vyzerajú o polovicu mladšie. Podobným prípadom je aj jej matka, ktorá má síce vyše 60 rokov, no v skutočnosti by ste jej neodhadli viac ako 30 rokov. Aj to je dôvod, prečo rodinu Hsu médiá označujú ako „rodinu, kde nikto nestarne“.

Je prirodzené, že sa jej množstvo fanúšikov pýta, ako to robí, že vyzerá tak mlado. Lure preto v jednom z rozhovorov prezradila svoje tajomstvo.

Mimoriadne dbá na hydratáciu, pretože práve ona dokáže zmierniť známky starnutia. Preto sa snaží pravidelne piť veľa tekutín a konzumovať množstvo zeleniny. Okrem toho je dôležité pracovať aj so slnkom. Síce sa mu vystavuje, no nie vo veľkej miere, obzvlášť nie v lete. Zdôrazňuje, že je mimoriadne dôležité natierať sa opaľovacími krémami. Pokiaľ ide o jedálniček, snaží sa vyhýbať mäsu a sladkým nápojom. Pije len rannú kávu a vodu.

Aj ostatní členovia rodiny Hsu sa držia rovnakých pravidiel. Zdá sa, že pohár vlažnej vody každé ráno je rodinnou tradíciou, ktoré nie je náročné si osvojiť a udržať. Skúste to aj vy, naštartujete tak svoju cestu za mladistvým vzhľadom.

Zdroj

Ivana Božiková
Zdravím, volám sa Ivana a študujem filológiu v Banskej Bystrici. Rada čítam, píšem, zisťujem a vymýšľam, cestujem, spoznávam, smejem sa a nepohrdnem ani dobrým jedlom. Teší ma!
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre