Nechala si takmer celé telo pokryť atramentom. Čo ju k tomu viedlo a ako dnes vyzerá?

457

Kat Von D je umelkyňa, ktorú na Instagrame okrem iných sleduje napríklad Rihanna alebo Zendaya. Nedávno sa podelila o video zo štúdia, kde sa nechala takmer celkom pokryť atramentom. Prečo sa rozhodla zmeniť svoje tetovania a väčšinu tela pokryť čiernou farbou?

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kat Von D (@thekatvond)

Na sociálnych sieťach prezradila, že po 17 sedeniach a dokopy takmer 40 hodinách je jej projekt dokončený približne na 80%. Verejne sa poďakovala talentovanému tatérovi, ktorý sa stará o jej pokožku, a upozornila sledovateľov, aby si dvakrát rozmysleli, či jej zanechajú negatívne komentáre. Uviedla, že to, čo sa im môže zdať škaredé, môže byť pre ňu niečo výnimočné a krásne.

d693105baba0ff5b9e9c562407.jpg
Zdroj: thekatvond/Instagram

Prezradila, že najprv sa tetovaní skúsila zbaviť laserom a naozaj to fungovalo. Keďže však chcela odstrániť veľké množstvo obrázkov, nebola to pre ňu cesta. Prehovorila o tom, aký pomalý a bolestivý je proces odstraňovania. Môže to byť viac ako desať sedení, pričom sa vám po každom jednom zásahu musí pokožka zahojiť. Práve preto dospela k záveru, že hoci ide o efektívny spôsob odstránenia tetovania, nie je pre ňu.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kat Von D (@thekatvond)

V popise jedného z príspevkov uviedla, prečo sa rozhodla zakryť svoje tetovania. Napísala, že na sebe jednoducho mala tetovania, ktoré sa už nezhodovali s tým, kým je dnes. Rešpektuje, že niektorí si ich nechávajú, aby si pripomínali, kým boli. Ona však už bola unavená z toho, že sa musela na svoju minulosť pozerať zakaždým, keď sa zbadala v zrkadle.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kat Von D (@thekatvond)

Okrem toho vyjadrila svoju lásku k estetike čierneho atramentu. Priznala, že jej prináša pokoj, keď sa pozrie na svoje ruky a vidí, že sú čisté. Že ich nezdobia jednotlivé motívy, s ktorými sa viac nestotožňuje. Šli by ste do niečoho podobného aj vy alebo by ste si radšej nechali tetovania postupne odstrániť?

Zdroj

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.