Na túto Ukrajinku sa nevedia vynadívať muži ani ženy: Pozrite sa aj vy!

3819

Jedinečná Ukrajinka púta svojim zjavom pohľady u mužov aj u žien. Čím je na prvý pohľad taká zaujímavá? Jej vlasy totiž merajú viac ako dva metre!

Alena Kravchenko sa do povedomia širšej verejnosti dostala ako 34-ročná v roku 2019. Vtedy si rodáčka z Odesy dokonca vyslúžila internetový titul Ukrajinská Rapunzel, podľa vzoru postavy princeznej Rapunzel z obľúbenej rozprávky Na vlásku. Už vtedy o nej napísali najznámejšie svetové médiá, pretože Alena si podľa vlastných slov 30 rokov nestrihala vlasy a tie merali v tom čase 1,8 metra.

Dnes má netradičná Ukrajinka už 38 rokov a jej vlasy momentálne merajú 2,1 metra. Aspoň tak to má uvedené vo svojom bio na Instagrame, kde o sebe okrem tohto uviedla aj ďalšie veci. Napríklad, že je prirodzená blondínka a že pracuje ako klasická modelka a tiež modelka vlasov. Nechýba ani popis Ukrajinská Rapunzel.

Na tejto sociálnej sieti ju sleduje už bezmála 160 tisíc ľudí a Alena pravidelne vystavuje svoje dlhé vlasy na obdiv. V dávnejšom rozhovore pre britský The Sun povedala, že túžbu po dlhých vlasoch v nej už v detstve vzbudila jej mamina. „Mama mi od detstva hovorila, ako dlho ženu zdobí jej vrkoč. Jej slová žijú v mojom srdci a duši po celý život. Pre mňa je skutočná krása v prirodzenosti, preto sú moje vlasy také dlhé. Sú prejavom môjho vnútorného sveta, súčasťou mňa a mojej duše.“

Ukrajinka si nevie vynachváliť skúsenosti s ľuďmi zo svojho okolia, ani zo sociálnych sietí. Podľa jej slov sú jej blízki vždy očarení jej vlasmi a rovnako tak aj jej sledovatelia, ktorí ju spoznávajú na ulici. Ponukám na sobáš či rande od neznámych ľudí sa iba smeje a za najčudnejšiu vec, o ktorú ju ľudia žiadajú, je pričuchnutie si k jej vlasom.

Alena Kravchenko je na svoj jedinečný účes hrdá a väčšina jej Insta príspevkov je venovaná práve jej blonďavým vlasom. Živá Rapunzel, ako býva niekedy na internete označovaná, svojho času vyhlásila: „Najdôležitejším plusom dĺžky mojich vlasov je to, že vynikám oproti bežným ženám, mám vlastnú osobnosť a originalitu.“

Alena si vlasy neostrihala už viac než 30 rokov a zatiaľ to ani stále nemá v pláne. Neuviedla však žiadny konkrétny cieľ, aké dlhé vlasy by raz chcela mať. Vyjadrila sa, že zatiaľ jej to takto vyhovuje a čas ukáže. Dá sa ostrihať až vtedy, keď ona sama prirodzene bude cítiť, že nastal správny čas.

Len pre zaujímavosť ešte doplníme, že napriek internetovej popularite má Alena ešte veľmi ďaleko napríklad do Guinessovej knihy rekordov. Podľa tej má totiž najdlhšie vlasy na svete istá Xie Qiuping z Číny, ktorej vlasy merajú až neskutočných 5,6 metra. Spať však k Alene. Zaujala vás táto netradičná Rapunzel z Ukrajiny? Napíšte nám do komentárov, čo hovoríte na jej 2,1 metra dlhé vlasy.

Zdroj 1, Zdroj 2

Tomáš Pajerský
Tomáš sa písaniu článkov a copywritingu všeobecne venuje už 10 rokov. Pravidelne prispieva svojou tvorbou do viacerých kategórii na našom webe a nižšie nájdete zoznam jeho článkov.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre