Vďaka genetickej mutácií ho volali soví muž. Vedel totiž otočiť hlavu o 180 stupňov a tak si navždy našiel miesto v histórií.

2675

Naša história je plná unikátnych ľudí. Niektorí z nich si bohužiaľ vytrpeli viac ako iní aj vďaka svojmu vzhľadu či genetickej mutácií. To našťastie nie je prípad muža, ktorého prezývali soví muž. Martin Laurello vedel využiť svoju ojedinelú genetiku a svoju mutáciu pretavil do svojej profesie zabávača. Martin vedel ako jeden z mála ľudí otočiť hlavu až o 180 stupňov, čo bol skvelý základ pre rôzne skeče či scénky v divadle. To však nie je všetko, čo sa v dnešných zaujímavostiach ku káve vo forme videa dozviete. Pozreli sme sa aj na detstvo známeho futbalistu Ronaldinha. Zoberieme vás do unikátnej jaskyne. Povieme vám ako bojujú proti znečisteniu riek v Austrálií a dnešné YouTube video obsahuje dokonca aj špionážny príbeh. Ďakujeme, že nás sledujete a ak sa vám video páčilo budeme vám veľmi vďační za váš like a odber na náš kanál. Dovidenia pri ďaľšej časti zaujímavostí ku káve !

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.