Módna ikona Vera Wang búra stereotypy: Štýl nemá dátum spotreby

629

Vera Wang je celosvetovo uznávanou módnou návrhárkou, ktorá si získava pozornosť nielen vďaka svojej dokonalej práci, ale aj vzhľadu. Dnes má 74 rokov a napriek tomu sa jej podarilo zažiariť na slávnostnom galavečere v New Yorku. Okrem iného sa podelila aj o svoje obavy zo starnutia a dnes vám o tom porozprávame.

View this post on Instagram

A post shared by Vera Wang (@verawang)

Hoci na podujatie chodia len tie najznámejšie hviezdy, všetky oči sa upierali na Veru. Prečo? Svoju vyformovanú postavu totiž prezentovala v odvážnych šatách. Preto niet divu, že sa jej novinári opýtali, či sa jej vekom zvýšilo sebavedomie. Vera uviedla, že celý život sa venuje stylingu žien, bola redaktorkou v časopise Vogue, pracovala pre Ralpha Laurena až si vytvorila vlastnú značku. Celý ho zasvätila boju o lepšie postavenie žien v spoločnosti.

View this post on Instagram

A post shared by Vera Wang (@verawang)

Mnohí ju obdivujú práve pre jej elegantné starnutie, ona sa na to však vôbec nesústredí. Prezradila, že starnúci človek sa viac zaujíma o svoje fyzické schopnosti než o vzhľad. Nebojí sa starnutia po vizuálnej stránke, ale po zdravotnej. Aj preto sa udržiava vo forme a dbá o svoje zdravie.

View this post on Instagram

A post shared by Vera Wang (@verawang)

Ak by vás zaujímalo, čo ona vidí ako dôvod svojho perfektného vzhľadu, prinášame vám odpoveď. Sama sa totiž podelila o to, že zaň vďačí najmä občasným kokteilom, pravidelnému deväťhodinovému spánku a pobytu na slnku. Najdôležitejším faktorom je však práca. Tá ju totiž udržiava jej telo, myseľ a ducha mladistvé.

Zdroj

Ivana Božiková
Zdravím, volám sa Ivana a študujem filológiu v Banskej Bystrici. Rada čítam, píšem, zisťujem a vymýšľam, cestujem, spoznávam, smejem sa a nepohrdnem ani dobrým jedlom. Teší ma!
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre