Web,ktorý Vám pomôže ušetriť stovky eur mesačne

245

Na Zlacnene.sk nájdete každý deň aktuálny prehľad akčných ponúk desiatok predajcov pôsobiacich po celom Slovenskom. Za výrazne nižšie cenu tu nájdete pravidelne rádovo tisícky produktov. Priemerná slovenská domácnosť dokáže vďaka informáciám zo Zlacnene.sk a následným výhodným nákupom ušetriť na potravinách stovky eur mesačne, bez toho, aby výrazne znižovala svoje nároky na kvalitu potravín.

Ak aj Vy patríte k tým, ktorí majú radi výhodné ponuky, staňte sa ešte dnes užívateľom Zlacnene.sk. To, koľko eur ušetríte na Vašom budúcom nákupe, pre ktorý produkt zájsť do najbližšieho supermarketu a čo naopak kúpiť priamo v drogérii, sa dozviete na pár kliknutí.

Ukážka náhľadu na elektronický leták na Zlacnene.sk

Prehľad zliav je Vám na Zlacnene.sk k dispozícii v podobe náhľadov na elektronické letáky, taktiež jako výpisy tovarov v rámci tematických kategórií, napr.

Ukážka výpisu tovarov v kategórii „Oleje v akcii“

Elektronický nákupný zoznam, ktorý šetrí peniaze

Všetkým prihláseným užívateľom Zlacnene.sk je zadarmo k dispozícii funkcia Nákupný zoznam, do ktorej si ľahko pridáte položky pre Váš budúci nákup. Ak je niektorý výrobok zo zoznamu v akcii vo Vašom okolí, Zlacnene.sk Vás na to upozorní. Vďaka tomu si rýchlo zostavíte nákupný zoznam zo zľavnených produktov a budete vedieť, pre ktorú položku zájsť do jednotlivých obchodov, viď ukážka nižšie.

Ukážka funkcie Nákupný zoznam na Zlacnene.sk

Máte prehľad o akciách po celom Slovensku

So Zlacnene.sk nie ste viazaní na konkrétne pobočky predajcov, ktorí nechávajú roznášať svoje letáky do Vašej poštovej schránky. Zlacnene.sk sleduje akciové ponuky naprieč celým Slovenskom, a to na úrovni jednotlivých pobočiek, tj. ak niektorý reťazec ponúka na rôznych predajniach odlišné akcie, dozviete sa to.

Pridajte sa ešte dnes aj Vy k stovkám tisíc spokojných užívateľov Zlacnene.sk, ktorí šetria aj stovky eur mesačne vďaka šikovným nákupom potravín.

Zaujimavý Svet
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre