Má 144 kilogramov, za čo si vyslúžila kritiku nielen ona, ale aj jej partner

901

Pokiaľ ide o lásku, neexistujú normy toho, ako by mal zamilovaný pár vyzerať. Štandardy krásy sa rôznia a lásku nijako neovplyvňujú. Túto myšlienku potvrdzuje aj príbeh Matta a Brittany, o ktorých osude vám dnes porozprávame. Hoci ich spoločnosť za vizuálne rozdiely silno kritizuje, vzhľad sa skutočnej lásky netýka.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Matt&Brittany (@themontgomeryss)

Keď mala Brittany 23 rokov, odhodlane hľadala lásku. Mnohé pokusy však skončili zlyhaním a zlomeným srdcom, čo jej poznačilo aj sebavedomie. Jeden z partnerov od nej dokonca žiadal, aby sa zmenila, čo jej ublížilo ešte viac. Ocitla sa tak na prahu rozhodnutia – podvoliť sa a schudnúť alebo prijať svoje krivky. Rozhodla sa neubližovať sebe a svojej sebaúcte, čo však viedlo k tomu, že sa láske celkom uzavrela.

1638cf507eb9ff8908ae817bfb.jpg
Zdroj: themontgomeryss/Instagram

Osud však mal iný plán a do cesty jej priniesol Matta. Napriek viditeľným vizuálnym rozdielom medzi nimi došlo k silnému spojeniu. Brittany prezradila, že spočiatku váhala. Mala totiž partnerov, ktorí sa jej vyhrážali, že ju opustia, ak neschudne. Rozhodla sa však dať mu šancu. Pár ignoroval kritiku a nechal sa viesť hlasom sŕdc. Matt požiadal začiatkom roka 2022 Brittany o roku, čím spečatili spoločnú budúcnosť.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Matt&Brittany (@themontgomeryss)

O svoj príbeh sa podelili na sociálnych sieťach, čo však viedlo k ďalej kritike internetových trollov. V komentároch sa našli urážky, že pre ňu nie je dosť veľký alebo mužný. Okrem toho si však Matt všimol aj zvláštne pohľady ľudí na ulici.

bc59fa5f22838c640fa5a2b5de.jpg
Zdroj: themontgomeryss/Instagram

Napriek tomu si však sľúbili, že sa kritike vzoprú a budú ostatným ukazovať, že láska skutočne nemá hraníc. Chcú ísť ostatným príkladom a želajú si, aby ľudia nevnímali hmotnosť partnera ako problém. Veria, že láska presahuje tvary, veľkosti a pôvod, a vyzývajú spoločnosť, aby ju prijala a oslavovala.

Zdroj

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.