Zaujímavosti ku káve: aký tehotenský test používali v starovekom Egypte a ako to, že krokodíly vydržia celý rok bez jedla

747

Zdravíme vás priatelia! Aj dnes sme si pre vás prichystali vašu obľúbenú sériu zaujímavostí ku káve vo forme videa na našom YouTube. A čo zaujímavé sa vo videu dozviete? Tak napríklad to, ako starovekí Egypťania určovali pohlavie ešte nenarodeného dieťaťa, dozviete sa aj zaujímavosť zo života krokodílov, prečo majú ženy prsia rozličnej veľkosti, o tajomnom zničenom meste Aztékov alebo s čím zápasil kozmonaut Buzz Aldrin po návrate z vesmíru. Toto je naša 4. časť video zaujímavostí, za každý odber a like na video sme nesmierne vďační. Ďakujeme!

Zaujimavý Svet
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre