Zaujímavosti ku káve

Zaujímavosti ku káve je naša pravidelná dávka faktov, ktoré si môžete vychutnať s rannou alebo poobednou kávou. Vychutnajte si viac ako 1000 častí našej legendárnej série.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #415

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, kedy je Deň uterákov, ale aj to, koľko ročne zarobí potápač, ktorý vyberá golfové loptičky z jazierok na ihriskách.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #414

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, koľko času počas svojho života strávi človek na toalete, ale aj to, koľko tabliet viagri je predaných každú sekundu.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #413

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete koľko "malých" zranení sa človeku stane počas života, ale aj to, kde má hrob Hugh Hefner.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #412

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete koľko rokov žijú pandy vo voľnej prírode, ale aj to, koľko očí majú včely.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #411

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, kto ako prvý navrhol kontaktné šošovky, ale aj to, aká je priemerná hĺbka oceánu.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #410

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete o HIV v Svazijsku, ale aj to, koľko trval najdlhší standing ovation počas odovzdávania Oscarov.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #409

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete do kedy bol orálny sex v Singapure nelegálny, ale aj to, koho chcel za ženu Usáma Bin Ládin.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #408

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, čo s vašim močom môže urobiť viagra, ale aj to, koľko vám vydrží plná nádrž pri plnej rýchlosti na Bugatti Veyron.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #407

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete koľko ton elektroodpadu bolo vyprodukovaného v roku 2012, ale aj to, akú vedľajšiu činnosť robia mexické drogové kartely.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #406

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete koľko kresťanských kostolov je na Antarktíde, ale aj to, koľko dolárov by stála výstavba Eiffelovky v dnešnej dobe.

Najlepšie časti

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #630: prečo...

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, prečo sú ľavé ženské prsia menšie než pravé a tiež aj to, bez ktorej časti tela bol pochovaný Napoleon.