82-ročná žena oslávila narodeniny so svojou 104-ročnou matkou: Čo je tajomstvom ich dlhého života?

85

Predstavte si, aký musí byť skvelý pocit oslavovať 82. narodeniny po boku svojej 104-ročnej matky. To sa podarilo Done Rebece. Ide o skutočne šťastnú ženu, ktorej chuť do života a energia srší všade, kam sa pohne.

Zdroj: danjarmau/TikTok

Dona oslávila 82. narodeniny svojej dcéry v duchu svojho prirodzeného ja. Všetkých oslnila radosťou a sebavedomím. Jej pravnučka Daniela sa podelila o video z oslavy, kde 104-ročná Dona tancovala, spievala a radovala sa z oslavy svojho života. To si okamžite získalo pozornosť ľudí z celého sveta. Všetci obdivujú jej nadšenie zo života a silu, ktorú preukazuje v takom vysokom veku. Dona pripomína, že vek je len číslo a skutočne záleží len na stave mysle. Len ten totiž určuje, či a ako veľmi budeme šťastní a vitálni.

Zdroj: danjarmau/TikTok

Hoci narodeniny svojej dcéry oslávila plná energie, blízki ju pozorujú a starajú sa o ňu. Je obklopená láskou, úctou a silnou oddanosťou. Hoci jej na videu navrhujú, aby si oddýchla, táto neuveriteľná žena neposlúcha a baví sa ďalej. Jej sila si zaslúži obdiv a uznanie. Práve v situáciách plných lásky a smiechu totiž spočíva skutočná krása života.

Zdroj

Ivana Božiková
Zdravím, volám sa Ivana a študujem filológiu v Banskej Bystrici. Rada čítam, píšem, zisťujem a vymýšľam, cestujem, spoznávam, smejem sa a nepohrdnem ani dobrým jedlom. Teší ma!
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre