Transrodová žena zaplatila milión dolárov, aby sa podobala na Barbie. Ako dnes vyzerá?

893

Nikki Exotika je 40-ročná transrodová žena, ktorá sa vymyká normám. Prečo? Pretože na plastické operácie minula už státisíce dolárov. Dnes sa o svoju premenu delí s nesmiernou hrdosťou a prezradila, že je konečne šťastná.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by 𝑵 𝒊 𝒌 𝒌 𝒊 💋 𝑬 𝒙 𝒐 𝒕 𝒊 𝑲 𝒂 (@nikkiexotika)

Za posledných 20 rokov podstúpila množstvo zákrokov s cieľom čo najviac sa podobať bábike Barbie. Nechala si zväčšiť prsia, upraviť nos, spraviť lifting a vypnúť pleť, a dokonca podstúpila aj hlasovú terapiu. Prezradila, že na svoju premenu minula viac než milión dolárov. Ak sa pýtate, prečo si zvolila práve Barbie, odpoveď je jednoduchá. Odmalička ňou bola posadnutá.

Keď sa ľudia dozvedia o jej príbehu, údajne sa jej dostáva všelijakých reakcií. Hoci spochybňujú jej rozhodnutia, ona si je každým jedným istá. Od útleho detstva vedela, že je iná ako jej okolie. Rada sa líčila a lakovala si nechty už ako malý chlapec. Okrem iného milovala ikony ako Barbie alebo Madonna, pričom sa vo vlastnom tele cítila ako v tele cudzieho človeka.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by 𝑵 𝒊 𝒌 𝒌 𝒊 💋 𝑬 𝒙 𝒐 𝒕 𝒊 𝑲 𝒂 (@nikkiexotika)

Už ako malá si uvedomovala, že s ňou asi nie je niečo v poriadku. Ešte ako chlapec neustále kradla sesternici bábiky a ukrývala si ich pod posteľou. Tranzícia bola pre ňu nesmierne náročná. Musela počkať, kým ukončí strednú školu a vysporiadať sa pri tom s nepeknými komentármi. Keď ju však mala za sebou, bol to pre ňu ten najlepší pocit na svete. Cítila, že konečne získala svoju identitu.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by 𝑵 𝒊 𝒌 𝒌 𝒊 💋 𝑬 𝒙 𝒐 𝒕 𝒊 𝑲 𝒂 (@nikkiexotika)

Nikki na svoj Instagram často pridáva fotografie s Justinom Jedlicom. Je známy ako Ken, pretože s cieľom podobať sa mu podstúpil viac ako sto kozmetických zákrokov. Nikki ho nežne volá svojím plastickým bratom a zdá sa, že si premeny toho druhého náramne užívajú. A čo je viac ako cítiť sa dobre vo vlastnej koži a dopriať to aj svojmu okoliu?

Zdroj

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.