Transrodová žena zaplatila milión dolárov, aby sa podobala na Barbie. Ako dnes vyzerá?

961

Nikki Exotika je 40-ročná transrodová žena, ktorá sa vymyká normám. Prečo? Pretože na plastické operácie minula už státisíce dolárov. Dnes sa o svoju premenu delí s nesmiernou hrdosťou a prezradila, že je konečne šťastná.

Za posledných 20 rokov podstúpila množstvo zákrokov s cieľom čo najviac sa podobať bábike Barbie. Nechala si zväčšiť prsia, upraviť nos, spraviť lifting a vypnúť pleť, a dokonca podstúpila aj hlasovú terapiu. Prezradila, že na svoju premenu minula viac než milión dolárov. Ak sa pýtate, prečo si zvolila práve Barbie, odpoveď je jednoduchá. Odmalička ňou bola posadnutá.

Keď sa ľudia dozvedia o jej príbehu, údajne sa jej dostáva všelijakých reakcií. Hoci spochybňujú jej rozhodnutia, ona si je každým jedným istá. Od útleho detstva vedela, že je iná ako jej okolie. Rada sa líčila a lakovala si nechty už ako malý chlapec. Okrem iného milovala ikony ako Barbie alebo Madonna, pričom sa vo vlastnom tele cítila ako v tele cudzieho človeka.

Už ako malá si uvedomovala, že s ňou asi nie je niečo v poriadku. Ešte ako chlapec neustále kradla sesternici bábiky a ukrývala si ich pod posteľou. Tranzícia bola pre ňu nesmierne náročná. Musela počkať, kým ukončí strednú školu a vysporiadať sa pri tom s nepeknými komentármi. Keď ju však mala za sebou, bol to pre ňu ten najlepší pocit na svete. Cítila, že konečne získala svoju identitu.

Nikki na svoj Instagram často pridáva fotografie s Justinom Jedlicom. Je známy ako Ken, pretože s cieľom podobať sa mu podstúpil viac ako sto kozmetických zákrokov. Nikki ho nežne volá svojím plastickým bratom a zdá sa, že si premeny toho druhého náramne užívajú. A čo je viac ako cítiť sa dobre vo vlastnej koži a dopriať to aj svojmu okoliu?

Zdroj

Ivana Božiková
Zdravím, volám sa Ivana a študujem filológiu v Banskej Bystrici. Rada čítam, píšem, zisťujem a vymýšľam, cestujem, spoznávam, smejem sa a nepohrdnem ani dobrým jedlom. Teší ma!
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre