Má tri manželky a žiadnu prácu. Prečítajte si o neobyčajnom živote samozvaného manžela na okrasu

498

Muž, ktorý sám seba vníma skôr ako manžela na okrasu, sa podelil o niekoľko zaujímavých informácií. Nielenže má tri manželky, ale nemusí vôbec pracovať. Nick Davis vedie polyamorný vzťah, pričom má už dve deti. Priznal, že nepracuje, pretože všetku moc v rodine majú jeho kráľovné. Kráľ tak podľa jeho slov nemusí nič robiť.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by The Davis Family (@the.davis.family_official.page)

Samozvaný manžel na okrasu má privilegovaný život. Nemusí každé ráno vstávať do práce, pretože žiadnu nemá. Zostáva doma, zatiaľ čo sa ženy jeho života každý deň vrhajú riešiť pracovné problémy. Nie vždy to však bolo takto.

So svojou prvou manželkou April sa zoznámil na vysokej škole. Pár rokov po uzavretí manželského zväzku v ňou privítali ďalšiu manželku Jennifer. April uviedla, že jej to vyhovovalo, pretože mala ďalšiu ženu, ktorá dokáže uspokojiť potreby jej manžela. Práve ona ho zoznámila s Jennifer. Svojmu manželovi totiž nestačila a tak sa rozhodli experimentovať. Našla mu tak o 14 rokov mladšiu partnerkou, s ktorou im to dodnes funguje.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by The Davis Family (@the.davis.family_official.page)

Tretia manželka Danielle sa k nim dostala, keď sa ocitli v relácii spojenej so vzťahmi. Konal sa tak v poradí tretí sobáš. Nick uviedol, že si žije svoj sen, pretože mu bolo dopriate mať toľko manželiek. Prezradil, že sa v noci rád uloží medzi svoje manželky. To však nie je jediná výhoda. Hoci si z predošlého vzťahu doniesol dospievajúceho syna, aj v tomto novom zväzku sa mu podarilo počať dieťa. Má dcéru Veru s druhou manželkou Jennifer.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by The Davis Family (@the.davis.family_official.page)

Napriek stále panujúcim normám a očakávaniam spoločnosti si táto rodina nažíva naozaj spokojne. Ničia stigmy a nehanbia sa o svojom vzťahu hovoriť aj v médiách. Čo si o takomto type vzťahu myslíte vy?

Zdroj

Ivana Božiková
Zdravím, volám sa Ivana a študujem filológiu v Banskej Bystrici. Rada čítam, píšem, zisťujem a vymýšľam, cestujem, spoznávam, smejem sa a nepohrdnem ani dobrým jedlom. Teší ma!
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre