Mladé ženy prišli s novým trikom, ako sa vyhnúť nechcenej pozornosti mužov. Čo si o ňom myslíte?

1912

Ak ste aj vy dáma, ktorej nie je príjemná nechcená pozornosť mužov, tento článok je presne pre vás. Mladé ženy totiž našli spôsob, ako na to. Pomocou mejkapu sa menia na neprístupné. Tento trend sa stal takým obľúbeným, že hashtag #UnapproachableMakeup nazbieral na TikToku už 91,3 milióna zobrazení. Vďaka nemu ukazujú svoje odvážne a výrazné líčenie, ktorým sa snažia odradiť mužov.

Zdroj: gabxxrielle / TikTok

Takmer každej žene sa v bare alebo klube dostalo neželanej pozornosti. Práve to je dôvod, prečo je tento trend taký obľúbený. Vytvárajú si divoký vzhľad, ktorý, ako dúfajú, pošlú mužov preč. Tento trend ako prvá odštartovala popová speváčka a beauty influencerka Hila Baksay.

Okrem toho ho ďalej propagovala aj britská vizážistka Brooke Ellis. Názornú ukážku výrazného líčenia zdieľala aj na svojom TikToku. Nechýba dymové líčenie, dramatické riasy, vykontúrované lícne kosti, výrazné pery a natočené vlasy.

Zdroj: brookeellismakeup / TikTok
Zdroj: brookeellismakeup / TikTok

Video natočila aj používateľka TikToku @gabxxrielle, v ktorom sa ho snaží priblížiť ďalším ženám a dievčatám. Aj Megi Hebeja vytvorila video, v ňom však vysvetľuje myšlienky a svoj postoj k tomuto trendu. Uvádza, že je to niečo, čo vám môže pomôcť, ak pri sebe nemáte slzný sprej.

Čo si o tomto trende myslíte? Boli by ste ochotné sa nalíčiť tak, aby ste si mohli v pokoji užiť večer a nemuseli sa obávať nechcenej pozornosti?

Zdroj

Ivana Božiková
Zdravím, volám sa Ivana a študujem filológiu v Banskej Bystrici. Rada čítam, píšem, zisťujem a vymýšľam, cestujem, spoznávam, smejem sa a nepohrdnem ani dobrým jedlom. Teší ma!
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre