Mladé ženy prišli s novým trikom, ako sa vyhnúť nechcenej pozornosti mužov. Čo si o ňom myslíte?

1899

Ak ste aj vy dáma, ktorej nie je príjemná nechcená pozornosť mužov, tento článok je presne pre vás. Mladé ženy totiž našli spôsob, ako na to. Pomocou mejkapu sa menia na neprístupné. Tento trend sa stal takým obľúbeným, že hashtag #UnapproachableMakeup nazbieral na TikToku už 91,3 milióna zobrazení. Vďaka nemu ukazujú svoje odvážne a výrazné líčenie, ktorým sa snažia odradiť mužov.

7acbdd51eeb834e50bad025c8d.png
Zdroj: gabxxrielle / TikTok

Takmer každej žene sa v bare alebo klube dostalo neželanej pozornosti. Práve to je dôvod, prečo je tento trend taký obľúbený. Vytvárajú si divoký vzhľad, ktorý, ako dúfajú, pošlú mužov preč. Tento trend ako prvá odštartovala popová speváčka a beauty influencerka Hila Baksay.

Okrem toho ho ďalej propagovala aj britská vizážistka Brooke Ellis. Názornú ukážku výrazného líčenia zdieľala aj na svojom TikToku. Nechýba dymové líčenie, dramatické riasy, vykontúrované lícne kosti, výrazné pery a natočené vlasy.

032e545175bd3d098fdcf75aa0.png
Zdroj: brookeellismakeup / TikTok
b1deef578c81ef993cdbccae74.png
Zdroj: brookeellismakeup / TikTok

Video natočila aj používateľka TikToku @gabxxrielle, v ktorom sa ho snaží priblížiť ďalším ženám a dievčatám. Aj Megi Hebeja vytvorila video, v ňom však vysvetľuje myšlienky a svoj postoj k tomuto trendu. Uvádza, že je to niečo, čo vám môže pomôcť, ak pri sebe nemáte slzný sprej.

Čo si o tomto trende myslíte? Boli by ste ochotné sa nalíčiť tak, aby ste si mohli v pokoji užiť večer a nemuseli sa obávať nechcenej pozornosti?

Zdroj

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.