91-ročná babička sa nechala potetovať a dôvod je skutočne úžasný

229

Dnes vám prinášame príbeh babičky, ktorej sa podarilo prekvapiť celý svet. Vo veku 91 rokov si totiž dala spraviť tetovanie. Nebolo to však len zbrklé rozhodnutie, ukrýva hlboký význam. Je symbolom niečoho omnoho väčšieho, než si dokážeme predstaviť.

cbdc71510b988c14989991ae26.jpg
Zdroj: guada.kelly / TikTok

Vnúčatá Guady Kelly sa na TikToku podelili o milé video svojej starej mamy. Okamžite sa stalo hitom a nazbieralo 4,3 milióna pozretí. Práve vnúčatá prednedávnom usporiadali malú tetovaciu párty. A viete, kto sa k nim pridal? Ich 91-ročná babička. S radosťou si nechala vytetovať svoj prvý motív, čím sa celá párty stala ešte výnimočnejšou a nezabudnuteľnejšou.

b004265faf912afdd2d8f4f797.jpg
Zdroj: guada.kelly / TikTok

Hoci sa jej vnúčatá tomuto potešili, nie všetci ľudia na internete zdieľalo ich nadšenie. Niekto tento krok dokonca označil za „divný“ a „smutný“. Iný označil jej konanie za trochu „smiešne“ a niekoľko ďalších sa na adresu tejto babičky vyjadrilo o niečo horšie. Názory na tetovanie sa teda líšili – našli sa názory, že je nepekné, no aj také, ktoré hovoria, že je lepšie si doživotne poznačiť pokožku v 91 rokoch než v 24. Napriek nepekným komentárom musíme však poznamenať, že si vyslúžili aj množstvo srdečných a povzbudzujúcich prianí.

a6d60c590db1780fa31ee45ddf.png
Zdroj: guada.kelly / TikTok

Na videu, ktoré zverejnili jej vnúčatá, sedí Guada v tetovacom štúdiu, pričom jej umelkyňa nad lakeť umiestňuje šablónu. Je zrejmé, že si babička celý proces užila, aj preto mnohí označili celý proces za „úžasný zážitok“.

76b8e850b4884ae4e90e9ef3a9.png
Zdroj: guada.kelly / TikTok

Čo si presne nechala babička vytetovať, je dodnes záhadou. Čo však vieme, je, že aj jej vnúčatá si nechali vytetovať rovnaký motív. Babička tak má kvetinovú spomienku na spoločný zážitok so svojimi vnúčatami. Každý si ich však dal na iné miesto. Guada nosí svoje tetovanie na ruke, jej pravnuk na lýtku a pravnučky si nechali potetovať na ruke a rebrách.

d699285b858178568edf5aa3c5.png
Zdroj: guada.kelly / TikTok

Guada svojím videom vyvolala na internete doslova senzáciu a baví divákov po celom svete. Až na niekoľko nepríjemných komentárov sa stretáva s uznaním, láskou a obdivom.

Zdroj

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.