Minula milión dolárov, aby zo seba spravila Barbie. Pozrite sa, ako dnes vyzerá

760

Jessica Alves, predtým známa ako Rodrigo Alves a prezývaná „ľudský Ken“, podstúpila množstvo kozmetických zákrokov. Od nespočetných úprav nosa až po operáciu „mačacích očí“, Alves vyskúšala už naozaj všetko. Zdá sa, že konečne dosiahla svoj cieľ, pretože nedávno prisľúbila, že už nadobro skončila s podobnými zákrokmi.

Zdroj: truly / Youtube

Jessica, ktorá sa narodila ako Rodrigo a po narodení jej v Brazílii pridelili mužské pohalvie, priznala, že sa vždy cítila ako dievča. Jej fascinácia bábikami začala už v ranom veku, keď jej ich kúpil jej starý otec. Vyrastala ako plaché dieťa a často sa cítila neistá svojím vzhľadom. Neskôr sa tak rozhodla podstúpiť plastickú operáciu a vyriešiť tak všetky svoje nedostatky.

Zdroj: jessicaalvesuk / Instagram

Do svojich 35 rokov Alves podstúpila nespočetné množstvo zákrokov, ktoré dosiahli viac ako 500 000$. V tom čase stále vystupovala pod menom Rodrigo a jej blond vlasy a doslova vytesaný vzhľad jej zabezpečili prezývku „Ken“.

Zdroj: jessicaalvesuk / Instagram

V roku 2020 sa rozhodla ukázať svetu, že je žena a podstúpi operáciu na zmenu pohlavia. Sama uviedla, že hoci je známa ako Ken, vždy sa cítila ako Barbie. Roky sa márne snažila viesť mužský život. Nechala si spraviť falošné brušné svaly, no bolo to len jedno veľké klamstvo. Vždy vraj mala ženský mozog a cítila sa ako žena. Dnes sa podľa jej slov jej telo zhoduje s mysľou.

Zdroj: jessicaalvesuk / Instagram

Neskôr si preto nechala odstrániť dorobené svalstvo, dala si spraviť pery, krivky a zmenšiť nos. Do roku 2023 sa tak celková suma za všetky jej úpravy vyšplhala na milión dolárov.

Zdroj: jessicaalvesuk / Instagram

Zdá sa, že je konečne so svojím telom spokojná, keďže prezradila, že s úpravami skončila. Prezradila, že sa cíti a vyzerá úžasne. Miluje byť ženou a je hrdá, že ňou môže byť.

Zdroj

Ivana Božiková
Zdravím, volám sa Ivana a študujem filológiu v Banskej Bystrici. Rada čítam, píšem, zisťujem a vymýšľam, cestujem, spoznávam, smejem sa a nepohrdnem ani dobrým jedlom. Teší ma!
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre