Pozoruhodná cesta 52-ročnej ženy, ktorá starne naopak: Ako dnes vyzerá?

779

Denise Kirtley je žena, ktorej inšpiratívny príbeh si získa aj vás. Vo svojich 52 rokoch dokazuje, že vek nie je dôležitý, keď sa chcete venovať svojej vášni a budovať zdravý životný štýl. Svoju lásku k vzpieraniu objavila až neskôr, no stala sa pre ňu transformačnou silou. Keď mala 49 rokov, pribrala 20 kilogramov, no využila to ako šancu na pozitívne zmeny.

a10d2f5ee984e288df009adf64.jpg
Zdroj: fiftyfitnessjourney/Instagram

Po prechode od sedavého spôsobu života ku kulturistike tvrdí, že starne opačne. Dokazuje, ako veľmi môžu pozitívne myslenie a pohyb zmeniť život človeka, a praje si, aby si to uvedomili aj ostatní.

Počas prvého roka svojho nového životného štýlu zhodila približne 22 kilogramov, čo ju motivovalo ešte viac, a v novembri 2022 sa zúčastnila svojej prvej súťaže v živote. Vzpieranie nielen zlepšilo jej fyzickú kondíciu, ale dodalo jej aj pocit vitality.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Denise Kirtley (@fiftyfitnessjourney)

Denise nemá vlastné deti, no stará sa o svojich dvoch mladších súrodencov. Zbožňuje zvieratá a túži si založiť vlastnú farmu. Má manžela a dva psy, ktorí ju vedia poriadne zamestnať. Okrem toho však robí modelku pre časopisy a objavila sa už aj na fotografiách Kaia Yorka. Je neustálym zdrojom povzbudenia a nabáda ľudí, aby žili svoj život naplno.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Denise Kirtley (@fiftyfitnessjourney)

Ako sama uviedla, keď sa človek dostane do stredného veku, má dve možnosti. Buď si povie, že najlepšie roky života má už za sebou a svoj príbeh nechá pomaly plynúť, alebo sa rozhodne, že táto kniha má pokračovanie. Denise si vybrala druhú možnosť a začala okamžite konať. Prezradila, že je to skutočne jednoduché. Stačí sa rozhodnúť, že chcete viac, a každý deň podniknúť potrebné kroky.

125a8d5507a69e1c6333b345f4.jpg
Zdroj: fiftyfitnessjourney/Instagram

Vo svojich 53 rokoch sa plánuje zúčastniť ďalšej súťaže a od roku 2024 chce trénovať ženy po štyridsiatke. Jej snahou je inšpirovať ostatných, aby boli hrdinami vlastných príbehov a nebáli sa zmien.

Zdroj

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.