Chcete sa zdokonaliť v angličtine a zároveň si užívať slnečné lúče a more? Malta je na to ideálnym miestom

299

Angličtinu sa v školách začína vyučovať už v útlom veku ale často krát kvôli úrovni vyučovania alebo nedostatočnej praxi to tak úplne nestačí. Jedným zo spôsobov ako sa v angličtine zlepšiť sú jazykové pobyty. Tie študentom umožnia vyskúšať si jazyk aj v praxi.

Prečo jazykové pobyty?

Aj napriek výučbe angličtiny na školách počas povinnej školskej dochádzky to nie vždy stačí aby sa človek reálne angličtinou dorozumel. Chýba prax. Preto sú jazykové pobyty ideálnym spôsobom ako sa v jazyku zdokonaliť a zároveň si jazyk vyskúšať v praxi. Miest kam na jazykové pobyty je množstvo ale ideálne sú tie, kde je angličtina úradným jazykom a domáci hovoria po anglicky.

Zdroj: Maltalingua

Jazykové pobyty na Malte

Tým, že malta bola súčasťou Britského impéria 164 rokov, je tam angličtina úradným jazykom. Preto je jedným z výborných kandidátov, kde sa na jazykový pobyt vybrať. To ale nie je všetko, čím je Malta atraktívna. Je najmenším štátom EU ale zároveň je nabitá historickými pamiatkami, krásnou prírodou a ponúka veľké množstvo zaujímavých aktivít.

Jazyková škola MaltaLingua

Na Malte sa nachádza prestížna jazyková škola , ktorá sa môže pýšiť významným medzinárodne uznávaným certifikátom . Škola sa nachádza v St Julian s úžasným výhľadom na malebnú zátoku.

Zdroj: Maltalingua

Niekto by si možno povedal, že jazykové pobyty sú určené pre študentov, ale v prípade tejto školy to vôbec nie je pravda. Ich , sa môžu účastniť deti, dospelí ale aj celé rodiny. Jazykový pobyt si môžete prispôsobiť podľa svojich časových možností ale samozrejme aj podľa úrovne angličtiny.

Výučba prebieha v malých skupinách aby sa nestalo, že na niektorého zo žiakov by vyučujúci nemal čas. Študenti angličtinu používajú v škole ale čo je najdôležitejšie, vyskúšajú si ju v praxi s miestnymi. Mnoho ľudí trpí morálnym blokom, kedy síce jazyku rozumejú, ale majú problém ho reálne využívať. Preto je jazykový pobyt v anglicky hovoriacej krajine skvelou možnosťou ako sa spomínaného bloku zbaviť.

Zdroj: Maltalingua
Zdroj: Maltalingua

Ale jazykový pobyt samozrejme nie je iba o výučbe. Jazyková škola sa môže pýšiť nie len skvelou lokáciou a kvalitnou výučbou, ale aj vymoženosťami ako kaviarňou s bazénom priamo na streche školy. Strešná terasa je samozrejme prístupná všetkým študentom. Okrem toho škola organizuje pravidelne celodenné plavby loďou, kde majú študenti možnosť si zaplávať v priezračnej vode, či potápať sa v Crystal Bay.

Zdroj: Maltalingua

Počas pobytu samozrejme nemusíte tráviť celý čas v škole a hlavne dospelí majú možnosť užiť si krásnu Maltu plnú života. Svoje si tam nájde naozaj každý.

Vyskúšate vodné športy – potápanie, šnorchlovanie, parasailing, wakeboardnig ale aj rybolov

Objavíte kultúru – objavíte starobylé neolitické chrámy, galérie, rôzne maltské slávnosti

Zažijete nočný život – v meste sa nachádzajú divoké nočné kluby ale aj kľudné jazzové bary

Spoznáte prírodné krásy – Malta a jej klíma je ideálnym miestom na cykloturistiku

Zdroj: Maltalingua

Malta je výborným miestom, kde si človek môže užiť rôzne aktivity a zároveň sa zdokonaliť v angličtine. Ak by ste sa rozhodli urobiť pre seba a pre svoje jazykové znalosti niečo viac, jazyková škola Maltalingua vám s tým určite rada pomôže.

 

Zaujimavý Svet
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre