Takmer celé telo mu pokrývajú tetovania, za čo čelí obrovskej kritike zo strany spoločnosti

1800

Tetovanie je dnes celkom bežné. Aj to je dôvod, prečo často stretávame ľudí, ktorí ním majú pokrytú značnú časť tela. Niektorí potetovaní ľudia však dnes musia napriek tomu čeliť veľkej kritike a neraz aj problémom. Jedným z nich je aj Remy, Kanaďan, ktorý minul na tetovania viac ako stotisíc dolárov. Po zverejnení všetkých svojich tetovaní sa na internete stretol s vlnou negatívnych komentárov, pričom mnohé z nich hovorili, že nie je dobrým otcom.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Remy (@ephemeral_remy)

Hoci mu takmer celé telo pokrýva atrament, necíti sa byť vinný za svoje rozhodnutia. Rovnako si nemyslí, že by akýmkoľvek spôsobom ovplyvňovali jeho osobnosť alebo úlohu otca. Mnohí ľudia si to však myslia a píšu mu, že by mu niekto mal vziať syna. Všetko je to však vždy len na internete. Takýmto ľuďom odpisuje, že ak majú naozaj taký názor, oni sami by nikdy nemali mať deti. Dodal, že hoci naňho ľudia na verejnosti pozerajú, vždy majú pripravené len otázky alebo pekné slová.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Remy (@ephemeral_remy)

Remyho prvé tetovanie bolo meno jeho syna. Odvtedy je však atramentom posadnutý a pokračoval v tetovaniach ďalej. Jeho syn nikdy neriešil to, ako vyzerá, pretože už keď sa narodil, Remy bol potetovaný. Všíma si na ňom, že možno aj vďaka tomu je dnes tolerantnejší voči ľuďom, ktorí vyzerajú inak.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Remy (@ephemeral_remy)

Je prirodzené, že ľudské názory sa rôznia. Mali by sme však myslieť na to, že vzhľad človeka nemusí nutne odrážať jeho povahu alebo schopnosť byť dobrým rodičom. Pokiaľ dokáže svojmu dieťaťu poskytnúť bezpečné a láskyplné prostredie, jeho vzhľad je to posledné, čo by malo ostatných zaujímať.

Zdroj

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.