Tento pár so 43-ročným vekovým rozdielom sa vzal napriek tvrdej kritike a dokazuje, že láska vždy víťazí

1594

Láska môže byť často zložitá téma, o ktorej sa hovorí, najmä pokiaľ ide o sociálne normy a bohatstvo. Miliardár s čistou hodnotou 1,3 miliardy dolárov sa oženil s mladšou modelkou s vekovým rozdielom 43 rokov a jeho 7 detí spochybňuje jej zámery a kritizuje ich vzťah. Napriek tomu nám šťastný pár všetkým pripomína, že láska je viac ako len peniaze. Čítajte ďalej a ponorte sa do ich príbehu.

aeeebb53aeb0e383741c4504e8.jpg
zdroj: elinacostantini / Instagram

Eduardo Francisco Costantini, 76-ročný argentínsky developer nehnuteľností sa v roku 2020 oženil so svojou milou, 33-ročnou modelkou Elinou Fernandez. Tvoria naozaj úžasný pár! V Eduardovom najbližšom kruhu sú však niektorí skeptici, ktorí veria, že Elina sa zaňho vydala iba kvôli jeho majetku v hodnote 1,3 miliardy dolárov.

Ale napriek odporcom Eduardo prehovoril o svojej láske k svojej novej neveste a Elina sa podelila o rozkošné obrázky zo svadobnej cesty po boku svojho milujúceho partnera. V skutočnosti o ňom hovorí ako o „láske môjho života“.

Počas rozhovoru po ich svadbe sa Elina otvorila a úprimne povedala: „Ľudia nás kritizujú na sociálnych sieťach bez toho, aby vedeli, aká čistá a úprimná je naša láska a city. Okrem toho ja mám starú dušu a on mladú. Eduardo má z nás oboch viac energie a občas je ťažké s ním držať krok.“

Eduardo, miliardár so zlatým srdcom, nemohol nespievať chválu o svojej milej manželke, ktorá je náhodou top argentínskym modelom. Žasol nad tým, ako žije život naplno, pričom s chuťou rieši fyzické, psychické a emocionálne výzvy.

S prácou v módnom priemysle, vďaka ktorej cestuje po celom svete, od Číny po Japonsko a všade medzi tým, žije svoj sen! Nehovoriac o tom, že už roky pri tom zarába pekné peniaze. Je jasné, že Eduardo je hrdý na úspechy svojej manželky a vo všetkom ju podporuje.

Pár sa údajne stretol v Eduardovom múzeu a o 9 mesiacov neskôr sa zosobášili na luxusnom ceremoniáli v Alvear, obklopený svojimi blízkymi.

Láska nepozná vek a nemá žiadne hranice a Eduardo a Elina sú dôkazom toho, že pravá láska môže prekvitať v ktorejkoľvek fáze života. Prajeme im všetko najlepšie na ceste ich spoločným životom.

zdroj

Vášnivý cestovateľ, milovník dobrého jedla a človek, ktorý každý deň žije naplno. Prinesiem vám množstvo zaujímavých informácií, rád, takisto zábavy a odreagovania. "Stay tuned" :-)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.