Láska bez hraníc: Príbeh páru s 53-ročným vekovým rozdielom, ktorý sa zoznámil na pohrebe

290

Gary Hardwick je muž, ktorý so sebou nesie zaujímavý životný príbeh. Ako by ste reagovali, keby sa dal váš kamarát dokopy s vašou matkou? Keď mal Gary 17 rokov, začal chodiť s matkou svojho kamaráta. Prešlo len sedem týždňov, odkedy sa prvý raz stretli na pohrebe jej syna. Delí ich 53 rokov, preto niet divu, že si museli preskákať mnohými prekážkami a životnými skúškami, ale ich láska je silná a doposiaľ všetko zdolala. Nedávno si svoju 80-ročnú manželku uctil mimoriadne dojímavým spôsobom, o ktorom vám dnes porozprávame.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Gary & Almeda (@garyandalmeda)

Obaja, Almeda aj Gary, pochádzajú z Tennessee. Od roku 2015 tvoria oficiálne pár. V tom čase mala Almeda 71 rokov a Gary 17. Almeda uviedla, že okamžite vedela, že Gary je ten pravý. On o sebe tvrdí, že je na svoj vek naozaj zrelý, hoci navonok pôsobí ešte mladšie ako jeden z Almediných vnukov. Prezradil, že v minulosti mal vzťah aj so 77-ročnou ženou, ten však neskončil šťastne.

V roku 2016 sa zosobášili. Gary ju požiadal o roku len dva týždne po tom, čo sa začali stretávať. Almeda v tom čas utrpela obrovskú ranu, pretože v dôsledku cukrovky prišla o svojho manžela. Krátko na to prišla aj o syna, ktorý zomrel po záchvate. Práve jeho pohreb sa stal miestom ich zoznámenia. Obaja k sebe cítili od prvého momentu silnú príťažlivosť.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Gary & Almeda (@garyandalmeda)

Netrvalo dlho a začali tvoriť pár. Prezradili, že rátali so spoločenským nesúhlasom, odmietania rodiny sa však nebáli. A mali pravdu, blízki reagovali na ich vzťah nad očakávania, keď ich zasypali uznaním a milými slovami.

Ako to však už býva, nie všetci s ich vzťahom súhlasia. Uviedli, že mnohí, vrátane Almedinho syna, s nimi prerušili kontakty. Dve z jej vnúčat ich láske neverili a Garyho nechcú volať dedko. Vnímajú ho skôr ako priateľa, preto považujú ich vzťah za zvláštny. Napriek tomu sa ho snažia akceptovať, pretože si uvedomujú, že v láske by sa nemalo hľadieť na vek.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Gary & Almeda (@garyandalmeda)

Čo si o celej situácii myslíte vy? Máte rovnaký názor ako jej vnúčatá? Alebo podobné vekové rozdiely neuznávate?

Zdroj

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.