Láska bez hraníc: Príbeh páru s 53-ročným vekovým rozdielom, ktorý sa zoznámil na pohrebe

329

Gary Hardwick je muž, ktorý so sebou nesie zaujímavý životný príbeh. Ako by ste reagovali, keby sa dal váš kamarát dokopy s vašou matkou? Keď mal Gary 17 rokov, začal chodiť s matkou svojho kamaráta. Prešlo len sedem týždňov, odkedy sa prvý raz stretli na pohrebe jej syna. Delí ich 53 rokov, preto niet divu, že si museli preskákať mnohými prekážkami a životnými skúškami, ale ich láska je silná a doposiaľ všetko zdolala. Nedávno si svoju 80-ročnú manželku uctil mimoriadne dojímavým spôsobom, o ktorom vám dnes porozprávame.

Obaja, Almeda aj Gary, pochádzajú z Tennessee. Od roku 2015 tvoria oficiálne pár. V tom čase mala Almeda 71 rokov a Gary 17. Almeda uviedla, že okamžite vedela, že Gary je ten pravý. On o sebe tvrdí, že je na svoj vek naozaj zrelý, hoci navonok pôsobí ešte mladšie ako jeden z Almediných vnukov. Prezradil, že v minulosti mal vzťah aj so 77-ročnou ženou, ten však neskončil šťastne.

V roku 2016 sa zosobášili. Gary ju požiadal o roku len dva týždne po tom, čo sa začali stretávať. Almeda v tom čas utrpela obrovskú ranu, pretože v dôsledku cukrovky prišla o svojho manžela. Krátko na to prišla aj o syna, ktorý zomrel po záchvate. Práve jeho pohreb sa stal miestom ich zoznámenia. Obaja k sebe cítili od prvého momentu silnú príťažlivosť.

Netrvalo dlho a začali tvoriť pár. Prezradili, že rátali so spoločenským nesúhlasom, odmietania rodiny sa však nebáli. A mali pravdu, blízki reagovali na ich vzťah nad očakávania, keď ich zasypali uznaním a milými slovami.

Ako to však už býva, nie všetci s ich vzťahom súhlasia. Uviedli, že mnohí, vrátane Almedinho syna, s nimi prerušili kontakty. Dve z jej vnúčat ich láske neverili a Garyho nechcú volať dedko. Vnímajú ho skôr ako priateľa, preto považujú ich vzťah za zvláštny. Napriek tomu sa ho snažia akceptovať, pretože si uvedomujú, že v láske by sa nemalo hľadieť na vek.

Čo si o celej situácii myslíte vy? Máte rovnaký názor ako jej vnúčatá? Alebo podobné vekové rozdiely neuznávate?

Zdroj

Ivana Božiková
Zdravím, volám sa Ivana a študujem filológiu v Banskej Bystrici. Rada čítam, píšem, zisťujem a vymýšľam, cestujem, spoznávam, smejem sa a nepohrdnem ani dobrým jedlom. Teší ma!
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre